Samota uz fakt neviem ako sa zoznamit...

Príspevok v téme: Samota uz fakt neviem ako sa zoznamit...
creation

caute, ja viem ze mozno je to dost odveci ale mam 18 a nechala ma prietelka, som dost uzavretý a tak dost tazko spoznávam nových ludí, aj ked viem je tu pokec a pod. lenze mna nebavi tam hladat niekoho medzi timi uchylakmi abo babami kt sa vyspia s kazdým, vsetci kt poznam piju a fajcia, ja taký necem byt lenze uz nepoznam nikoho kto by taký nebol....aj moji priatelia uz s tim zacali a chodia sa sfajcit, som divný ked nejsom taký,??..v poslednom case sa citim dost sam a uz ma to fakt dost stve...ale co robit ked nepoznam nikoho s kým sa da ist normalne von a pokecat......

jaja18

creation - ja som na tom tak isto :( presne mam ten isty nazor na dnesnych ludi ako ty :( nechces pokecat na pokeci??

creation

RE qx: ja viem co za ludia su na nete, sak kazdu chvilu na pokec napise na sklo daka obluda ze ci popise nejaký sexi chalan:D ale verim ze su tu aj v pohode ludia no je toho strasne malo nato aby sa koli tomu oplatilo stracat cas pri compe, neboj, ja chodievam ven a thak len...ja neviem, proste ništ poradne som zatal nenasiel....

creation

hh ja hram na bicie, a prave tam su najvacsi ozrani:DDD, mam rad tich ludi ale ja nemam problem ze bych nemal kamosov..ale ten, ze seci su uplny ozrani , ako v pezinku je to bezne no aj tak , ja to nemam rad...no co uz teda.... kvetinac: ak ces thak moj mail:creator_pk@azet.sk

qx

a ked nemas s kym, tak sa zapis na nejaky kruzok - hra na gitaru, bojove umenie, modelovanie z hliny...A skor ci neskor nejaku stretnes.

qx

urcite nehladaj cez net. Takmer kazda trosku trosicku krajsia baba tam je namyslena az hroza. Som skusal uz par zoznamiek, a v 95% ziadna ani len neodpise cokolvek originalne ci vtipne jej napises. A v reali som taky problem nikdy nemal...Z toho asi vyplyva, ze je tam vela profilov falosnych, alebo si kazda nie zrovna skareda baba mysli, ze moze mat bohvieakeho krasavca...Dost som si vtedy zmenil nazor o zenach, su minimalne takisto povrchne ak este nie viac nez muzi.

A nakoniec som jednu stretol uplne nahodne nazivo, ked uz som to vobec necakal, a bolo to :) Pride to, ked nebudes cakat, len chodievaj von, cez net ci icq to moc cenu nema...