Prirodna liecba na atopicky ekzem?

Nataly5

Mne veľmi pomáha Local Cream od Protopan. Je vhodné doplniť liečbu aj výživovými dolnkami. Ponúkajú aj balík, v ktorom je všetko čo potrebuješ na komplexnú liečbu. Skús, možno ti to pomože. Local Cream si možeš od ních objednať zadarmo vo forme vzorky

lucia238

len liecba zvonka nepomoze, kozne choroby idu vzdy zvnutra a jedna pani zaoberajuca detoxom mi povedala,ze kozne choroby casto suvisia s dych. cestami, aj ked navonok s nimi problem nemame, treba si precistiti dychacie cesty, zistit ci nam to nemozu sposobovat aj potraviny, casto mliecne vyrobky alergia alebo intolerancia na ne, ako aj na lepok , treba si toto pozistovat a taktiez aj vhodna kozmetika.

Nika_nika

Skús podporiť imunitu organizmu - laktobacily, pri atopickom ekzéme sú výborné tiež doplnky s omega mastnými kyselinami

fiona11

Súhlasím so simonou, mne veľmi pomohla očistná diéta, ktorú som držala a potom celková zmena životosprávy - zelený čaj namiesto kávy, šaláty namiesto fastfoodov, obmedzenie stresu - to mi myslím pomohlo najviac vo všetkých oblastiach. Tieto choroby máme zo znečisteného prostredia, a z uponáhľanej doby, v ktorej žijeme. Možno preto sa tieto choroby v minulosti neobjavovali

simona123

Skús spoznať a porozumieť svojmu telu. Pokožka je len zrkadlom vnútra. Je ťažké poradiť, pretože u každého može byť problém inde. Mne v mnohom pomohli v podstate banality. Nemožem jesť niektoré produkty - výrobky z kravského mlieka, cudzokrajné ovocie, sóju, čokoládu, orechy, sladené nápoje (len prírodné šťavy u našich plodov - jablká, mrkva, hrušky atď), na pranie používam len eko prášok, žiadne aviváže, kozmetiku výhradne pre atopikov. Skús odsledovať čo ti najviac vadí a potom sa tomu vyhýbať. Je to dlhodobý proces ale stojí za to

Sona345

Premasťovacie mlieko pre atopikov - ale pouýívať pravidelne nielen vtedy, keď sa atopický ekzém prejaví a rozhodne more. Nepomože nastálo ale mne aj deťom tak na pol roka

milada11

Ja som sa tiež roky liečila kortikoidmi až som objavila e-shop www.protopan.sk. Majú ucelenú sadu výrobkov pre liečbu atopického ekzému zvnútra i zvonku - to znamená, že si možete objednať premasťovacie krémy i výživové doplnky, ktoré sa vzájomne dopĺňajú

beruška 1

Ahojte, reagujem na problém o ktorom píšete, atopický ekzém sa dá liečiť aj biorezonančnou liečbou,pomocou frekvenčných terapií sa človek vyčistí (aj dieťa) od patogénov v tele a tak dôjde k zaujímavým výsledkom. Skúste zadať v google biorezonančná liečba a dozviete sa viac. Je niekoľko stredísk na Slovensku kde sa dá riešiť konkrétny problém ja som riešila svoj v Púchove v Biodetoxe a naozej nám tam pomohli (syn má boreliózu a trnuli mu ruky, mal problém s písaním a po terapiach v Biodetoxe sa máme o moc lepšie, únava v dôsledku boreliózy ustúpila ani ruky nám už netrnú) odporúčam