Fetišizmus

Príspevok v téme: Fetišizmus
daniela1

poznáte nejakého fetišistu? bohužial ja som snim každy den moj priatel vzrušuje ho pri sexe ked mam na sebe silonky. Je mi to už niekedy až nechutne. A to musim mať aj nalakovane nechty a ked mam ešte topanky na opätkoch tak koniec. Najhoršia vec na tom je že ked niekam ideme a ja nemam silonky a vidi druhu babu v silonkach a tie poznamky, len sa povadime. Mate nejaku skusennosť? da sa s tym niečo robiť aby ho nevzrušovali silonky?

jamo023

nespravíš s tým nič. ja som fetišista. a hovorím Ti ako to je. buď si zvykneš na to alebo nikdy. ak ho lúbiš tak aj s tým. neni o tom viac čo debatovať.

alibi

to ze je fetisista ho neospravedlnuje ked sa ide zblaznit pri inych babach a ani to neskryva. fetisista sa ma tiez kontrolovat.

fero11111

normalka byvala milovala sex cez kramy :}}}

ale uplne ta chapem :} cches normal vztah v intimnom zivote a neda sa :}

jamo023

ahojte, tak napríklad ja som fetišista, milujem spotené silonky nohy botičky štekličky ponožky ovoniavať. veľa žien ani nevie o tom že niečo takéto je, proste fetiš tohto typu. mám priateľku ktorej som sa zdôveril, s tým, že toto mám. proste. priznávam, že som fetišista, šporím si jej použité silonky. a niektoré ani nedovolím vyprať. kúpim jej ďalšie. raz ma napr. prekvapila tak že bolo leto, pracuje v kancelarií a po celom dni mala obuté silonky v uzavretej obuvy a keď došla domov kľudne si nechala čuchať jej nohy. usmievala sa a točila ako mi to môže byť voňavé. potom to prešlo k pohlavnému styku navliekla si ich na ruku atď atď.. proste nenútim ju do toho a tak isto aj ju zahrabávam silonkami ponožkami sklenky rôzneho druhu, schválne so zosilnenou špičkou aby sa lepšie potili. bude to nosiť keď ona bude chcieť. niesom nejaký magor prepnutý čo chytí blok a zareže ju.. proste milujem smrad, ženských nôh botičiek atď. v prípade priateľky iba ten jej. vie o tom ona a nevadí jej to. lebo ma ľúbi aj s tým. pretože aj to patrí ku mne. možno je to choré ale mne sa to páči .. :)