napiste svoj nazor

Príspevok v téme: napiste svoj nazor
ivankaaaa

ahojte, no ja sa vas chcem len spytat na vas nazor...mam 21 a s mojim partnerom chodim dva roky..strasne ho lubim ale niekedy ma vie riadne vytočit, správa sa ako malý.rozmyslame nad buducnostou ale ja mam niekedy taky pocit ze mozno by to bolo lepsie s niekym inym, viete taky vnutorny pocit ze nebudem stastna ked sa zoberieme, lebo viem ze sa nezmeni a bude taky ako je teraz..neviem no, ale lubim ho a neviem co mam robit.poradte alebo aku mate skusenost vy..dakujem

leerka

akoze aj moj priatel sa niekedy sprava ako male decko a to ma 24rokov, ja 23...ale viem, ze keby prislo iste k istemu, tak sa k preoblemu postavi zodpovedne a riesi ho....on vie, ze mi niekedy ide na nervy a parkrat aj veci prepiskol...vtedy ho jednoducho ignorujem, nevsimam si ho a potom vie, ze ni eje dobre.....a zacne sa zase spravat normalne

jajka001_

ale ved ivanka je ta, ktorej vztah nevyhovuje. preco si myslis ze chalan si zacne hned uzivat? ak to ma klapat, pauza im prospeje, bud si ivanka uvedomi, ze to co jej vadilo su len hluposti, alebo sa jej zapaci byt slobodna, uvedomi si ze vztah jej nedava to co naozaj chce a su spolu len zo zvyku.

withous

podla mna to neni na pauzu. Tym sa nic nevyriesi, chalan si zacne uzivat, zacne sa mu to pacit a nakoniec sa na nu vykasle. Pauza je pre teenegerov. Tre
ba si sadnut a porozpravat sa o svojich pocitoch, citoch...Po pauze by jej povedal ze mu to vyhovuje takto a chuda dievca sa bude o to dlhsie trapit. Bud rozchod alebo sa zmierit. 'Vela stastia ivanka

1eny1

Ivankaaaa,ak sa správa tak ako to píšeš, tak pouvažuj. Ak ťa podceňoval (prešlo to teraz), tak on to raz zo seba znovu da von. Taký, čo si to neuvedomuje, že tým ubližuje sa nezmení. Myslím skôr, že ma vzťah, lepšie povedané frajerku a tak mu to vyhovuje. Maš na lepšieho. Mam pocit, že z neho by bol uhundraný manžel,čo mu nič nebude dobré.Povedz mu narovinu, čo ti vadí a ako sa k tebe chová, ak to vôbec ma zmysel.

jajka001_

mozno by ste si mali dat pauzu. ste este slobodní, tak preco nie. na partnerovi je najdôlezitejsie, ci sa da nanho spolahnut. ci je ti oporou. kazdy mame svoje blchy, na kazdom chlapovi najdes nieco co ti bude vadit. ide len o to, ci su to malickosti alebo zasadne veci. myslim, ze by ti celkom prospelo, byt par dni, tyzden, bez neho. nech si obaja uvedomite, co si jeden na druhom vazite. lebo aj ponorkova choroba je dost svina.

wrrba

myslim obaja ste moc malady na to aby ste sa brali.Vacsina mojich znamych co sa zobrali okolo 21-25 je uz davno rovedenych po cca 10 rokoch vztahu.Pockaj kam sa ponahlas, Uvidis ako to bude ked budete byvat sami v spolocnej domacnosti.Ked si p0renajmete byt a tak..Este skus s nim len tak chodit a neuvazovat o tom co bude neskor.Ine by bolo ked uz si chces zalozit rodinu a mat deti, vtedy o tom uvazuj.Ale som zastancom toho ze ludia maju najprv spolu v jednej domacnosti zit. a potom s brat alebo nebarat.

gretka

ivanka, to je pekne, ze ste nemali predtym nikoho, ale tato doba je blba a take nieco uz skoro neuznava, vsetci by len skusali. Uplne chapem tvoje obavy, aj ja by som ich mala , ale na druhej strane ich maju aj ti, ktori nemali prvy a mozno aj posledny vztah..

gretka

to je skoda, sice je to pekne, ze ste nikoho pred tymto vztahom nemali, ale tato doba je blba, vsetci by len nieco skusali. Uplne chapem tvoje obavy, ja by som sa asi tiez bala, ale tak boja sa aj ti, ktori nemali prvy vztah...