Čo s takým chlapom??

Príspevok v téme: Čo s takým chlapom??
xennia

A čo s takým chlapom s ktorým sa problémy riešiť nedajú? My sa nevieme hádať, mňa ide vždy roztrhnúť od zlosti, vykričím všetko možné a on proste len počúva a nič nepovie. Pár krát sa mi už aj stalo že sa zobral a proste odišiel. Akoby to všetko čo mu poviem prešlo dakde okolo neho. Keď robí koľko krát od rána do noci, dokonca aj soboty, sviatky, a dakdy aj nedele. Dotrepe sa večer o 7 niekedy aj neskôr a ja mám skákať od radosti že ho vidím. Ak by mal niekto takúto skúsenosť a mal vzťah so živnostníkom budem vďačná za vaše príspevky. Naposledy ma vytočil tým, že sme mali ísť na lyžovačku a mne sa fakt ráno po celom týždni nechcelo vstávať tak som mu povedala že poďme inokedy a on proste išiel bezo mňa a potom bol ešte odurený že v čom je problém. Mám strach z budúcnosti..

[zruseny12]

ani ja sa nehnevam BEN,aby si si nemyslel,ze som sa urazila....tiez si vazim priatela,ale nebudem to tu na fore rozoberat,lebo toketo veci sa maju riesit doma.S tymi,ktorych sa to tyka...

A LEN TAK VSEOBECNE,JA SI VAZIM KAZDEHO CLOVEKA/AJ BEZDOMOVCA/
AK SI TO ZASLUZI...NEROBIM ROZDIELI...

xennia

Ja si priateľa veľmi vážim, som v našom vzťahu štastná, ak to vyznelo tak že mu stále čosi vykríkam, tak to určite nie. Chybu s tej lyžovačky som si priznala. Mna len hnevalo že trávi tak veľa času v práci, už som si myslela že to nijak nevyriešime, ale už som zmenila postoj, vidím niektoré veci z iného nadhľadu aj vďaka vašim príspevkom a tým sa teraz všetko pekne zladilo.

1BEN1

Mariaa prave naopak, ja si vazim zeny, ktore si vazia muzov, ktori si to aby si ich vazili zasluzia. Naopak zeny, ktore si nedokazu vazit muza, ktori si to zasluzi si same vazenie od inych asi nezasluhuju. Nechcel som svojimi predchadzajucimi prispevkami nikoho urazit, to v ziadnom pripade nebolo ich ucelom.

[zruseny12]

1BEN1,teraz nebudem pisat nahnevane,len tolko,mam 41 rokov a za sebou tolko skusenosti,ze ten tvoj prispevok,nebudem brat vazne,lebo viem,ze,co pises je napisane z pohladu chlapa,ktory si ani trochu nevazi zeny....maj sa krasne a pekny den...a prajem ti taku zenu,aby ty si bol ten,co chce riesit problem a ona sa jednoducho postavi zo stolicky a bez slova odide prec a nepovie ani slovo a teba necha sa trapit a topit sa vo vasich spolocnych problemov...a ver mi zapotil by si sa a poriadne...
nebudem ti tu nic vysvetlovat ani s tebou diskutovat,jasne som napisala,ze mas aj pravdu,tak neviem,co tu chces dokazat...

1BEN1

Este by ma zaujimalo ci su Xenia a Mariaa tiez take dokonale a perfetne zeny pre svojich partnerov, ked oni same nekriticky hladaju a pozaduju jedine absolutnu dokonalost. Dokonaly chlap neexistuje, to si konecne uvedomte a keby existoval, nechceli by ste s nim zit lebo by ste sa pri nom citili strasne hlupe, skarede, povrchne a frustrovane, co samozrezrejme vobec nechcete. Tak si uvedomte, co vlastne chcete a co vy same viete ponuknut a obetovat.

1BEN1

Mariaa tak to som rad, ze ta moj prispevok vytocil lebo to bolo jeho cielom, vytocit co najviac zien tvojho typu :-) Mna zasa neustale vytacaju zenske femnisticke zvasty. Navyse to prispievatelka provokativne zverejni do casti muzske problemy tak co potom caka, ze este vam budeme pritakavat ci co. Sa uvedomte podaktore a nechcite aby sme my muzi boli a mysleli ako vy zeny, kedze vy nepreukazujete ani najmensiu ochotu byt a mysliet ako muzi. Tesim sa dalsie nahnevane prispevky :-)

[zruseny12]

XENIA,tebe by som chcela odkazat len toto,neobvinuj sa s toho,ze si to tu napisala,ze si nejaka xantipa atd.ja si myslim,ze si to ani tak nemyslela,ako napisala...
vies musis sa s tym naucit zit a nestressuj sa,lebo skodis len sama sebe/a ked ochories bude to len horsie,pre teba/,viem presne ako ti je,lebo toto iste mam aj ja doma,ale ked sa clovek zamysli,tak presne ako pisal BEN,su aj horsi muzi,musis si na to zvyknut,mne sa na to tiez tazko zvyka,hoci sme spolu uz dlho,ale nic ine cloveku ani neostava....prajem ti vela ststia a pevne nervi.

[zruseny12]

nechcela som sa k tejto teme vyjadrovat,ale precitala som si tvoj prispevok BEN,preco by mala byt krava,mna by zaujimalo,ako by to vyzeralo,keby sa to otocilo,robila toto xenia,co robi jej manzel,mozno to ma tazke jej manzel ako zivnostnik,ale on sa moze urazat?/za tu lyzovacku/a ona ma byt pokojna,ze neriesi s nou problemi.Viem o com pisem,lebo doma mam podobne problemi,neriesa sa normalne....ale podobne ako opisovala xenia,problemi su na to aby sa riesili,keby to robila aj zena,to co chlap,ako by ta rodina vyzerala.Keby pri kazdom probleme,sa zachovala aj zena ako chlap utiekla by niekam,odisla,ako by to vyzeralo...
myslis si BEN,ze zena nema plne zuby vsetkeho,tak ako chlap?malo by to byt tak,aby sa basla nejaka stredna cesta,a nie necha ju v tom a potom sa cuduje,ze aj ona je taka...on by sa mal zamysliet nad tym,a co ze vypisuje tu,ked sa nema s kym o tom porozpravat?ci lepsie by bolo keby sa zosalela?
jasne,ze jej tu nikto nepomoze,ale si aspon ulavi,aby jej bolo lepsie.../inak BEN,nic v zlom,ale aj mna zasa tvoj prispevok vytocil,hoci mas aj trochu ty pravdy,ze nie je dobry ani taky chpal ako si popisoval v prispevku ty.../ale plati asi jedno/
CHLAP BUDE VZDY DRZAT S CHLAPOM...