Vsak nie som iba ja taka? :-)

o

ja neznášam pľuvance a chrachle na chodníku. To je horšie ako hovno. brrr!
a ešte vyžuté žuvačky ak v reštike nalepí na tanier, či tácku a ja som vedľa toho človeka!!!

tinka228

ďakujem za kompliment, ale zase až taká super nie som :-))). so mnou to tiež nie je jednoduché :-)))
napr. môj muž je živnostník a niekoľkokrát denne odchádza z domu za zákazníkmi a mňa ide poraziť keď zakaždým zašpiní dlážku v chodbe (hlavne teraz keď je mokro), vždy ho upozorním, aby sa vyzul/obul pred bytom, ale nie vždy to rešpektuje a ja tak "tristopäťdesiatkrát" denne zametám a utieram dlážku v chodbe. ide ma šľak trafiť.

martinka:o)

- neznášam očúraný záchod
- kúsky mydla po celom úmývadle
- zapackané sklo v obývačke na stole
- nevyčistený pc monitor a televízor
- každý deň musí byť umytá dlážka Savom
- skrčený uterák v kúpelni
- prázdne obaly potravín v chladničke
- plný kôš
- otlačky topánok vo vchode
- psie chlpy na zemi
- vlasy na hrebeni
- neporiadok na stole
- týždeň neožehlené prádlo
- nevyvetrané priestory
- nevyčistené zuby
- neumyté ruky
- neumytý riad
- keď sa oco vyzlieka systémov, že všetko čo mal na sebe zavesí na vešiak
- rozťahané noviny po celom dome
- vybitý notebook, ktorý nemá kto nabiť
- rozsvietené v izbách, kde nik nie je
- navzájom dotýkajúce sa zubné kefky uložené v poháriku
- ohryzené nechty
- neupratané postele
- vyžuté žuvačky uložené po nábytku
- použité špáradla na každom stola, nočného nevynímajúc
- pásky z glukometra, ktoré sú plné krvi pohodené na nočnom stolíku
- prázdnu ampulku od inzulínu v chladničke
- a mnoho iných vecí

tinka228

je to dosť ťažké a nie raz sa aj pochytíme pre to, ale zvykla som si. má to aj svetlé stránky, napr. nikdy neodíde z bytu bez toho aby upratal a tiež keď som bola týždeň na služobke, či v pôrodnici tak som sa neobávala návratu. ešte aj chladničku spustil a vyriadil:-))

xxmataxx

tinka228 ked si spomenula tu hubku na riad...tiez neznasam, ked je hodena mokra v drese...musi byt vyzmykana a polozena na drese :-)

xxmataxx

tinka228 ked si spomenula tu hubku na riad...tiez neznasam, ked je hodena mokra v drese...musi byt vyzmykana a polozena na drese :-)

o

tinka to musíš mať ťažký život. bol film, noci s nepriateľom, tam ol manžel presne ako tvoj a ona mala z toho psycgické problémy.