Cvičenie - stehná

Príspevok v téme: Cvičenie - stehná
svalovica

ahojte, chcela by som radu :) už pár mesiacov cvičím a brucho mám celkom pekne vytvarované ale mojím problémom stále ostávajú stehná a boky...začala som robiť rôzne cviky, a hoci viem že, ženy nemajú tendenciu naberať sval. hmotu tak, ako muži, cítim že ich mááám trochu tvrdšie, ale na bokoch mi to "sadlo" ostalo :( neviete poradiť nejaké tipy, triky, ako sa zbaviť nadbytočného tuku, ale aby stehná nenabrali na objeme?
A ešte jedna vec - tak pravidelne cvičím asi 3 mesiace, ale posledné 2 týždne sa mi dejú zvláštne veci. Kedysi som v pohode v 1 deň spravila 1000 brušákov a minule som spravila 450 a mala som takú svalovicu že druhý deň som ledva vstala z postele...alebo po cvikoch na stehná som mala svalovicu týždne...myslela som, že sa to stáva tak v začiatkoch cvičenia, keď ešte telo nie je zvyknuté, ale teraz? Alebo včera v škole na telesnej sme hrali floorbal, kde sa proste hýbeš, utekáš, takže je to pohoda, ale dnes ráno som sa ledva postavila z postele...mala som svalovicu na nohách, bruchu, na chrbte....všade som to cítila...neviete čím to je? dík za rady :)