Zapáchajúci, biely, hustý výtok z pošvy

Príspevok v téme: Zapáchajúci, biely, hustý výtok z pošvy
katryna

Ahojte dievčatá,
už pomaly 3 rok ma trápy hustý, páchnuci výtok z poš..môjmu priateľovi to dosť vadí a mne tiež. Chcem sa opýtať či je takýto stav normálny, lebo som niekde čítala, že výtok má byť číry a bez zápachu. Už som bola aj u gynekologičky a nič mi nato nepovedala.. :((
neviete mi prosím niekto poradiť??
ďakujem

Lela36

Ahojte tiež mam podobný problém hustý biely zapachajúci výtok už vyše roka a neviem sa toho zbaviť. Gynekologička mi dala už tolko liekov že si pripadam jako keby to boli cukriky Neskutočné nič mi nezabralo.A ked tak len na max 2dni aj to len na začiatku teraz už vobec nič nezabera hlavne že vravi že mam to v poriadku ,no nemám. Skušala som aj tuto od slečienčo mi radili skusila som silicu tak ta už vobec nepomohla som zufala . pohl styk niekedy ani nemôžem mať čo ma to tak boli ako keby som to mala vyžgrete do krvi.Bojím sa že som už aj priatela s tým nakazila. Ak ktosi viete a mali ste podobny problem prosim poradte ja už fakt neviem ako. rada by som sa toho zbavila. neviem aky je to pocit mať jeden den suche nohavičky ach...

denaliQ

Prosím, pomôžte mi, už asi rok ma trápi biely zapáchajúci výtok :( neviem, čo mám robiť, vraj má byť bez zápachu, prosím, poraďte..

uhmuhm

To ze je hustejsi nevadi, kazda to ma inak. Ak len nie je nejako extremne hrudkovity... Ani to ze ho mas biely by nemalo znacit nic zle (priesvitny, biely = okey). Horsie by bolo, kebyze ho mas zlty az hnedkasty. Ale ten zapach neznaci nic dobre. Si si ista, ze to nie je iba prirodzeny "zapach" toho tam dolu?! :-P. Sice, ty musis vediet. Ked vravis, ze to zapacha, tak to nie je dobre.