cakam malinke,ale...

Príspevok v téme: cakam malinke,ale...
safa

...ale priatel sa zblaznil. neveri,ze je jeho,pricom za celych tych 5 rokov co sme spolu som nikdy na ineho chalana ani nepomyslela,ani som sa s inymi bez jeho pritomnosti nestykala osamote, chodili sme von spolu a s jeho kamosmi..neviem co robit,on sa musel zblaznit,mozno to je obranna reakcia pred sokom z toho,ze cakam male..ale ako mi to mohol povedat??? =(((((

safa

no sa ti nedivim-mne sa tiez nepaci,ked sa s detmi rozprava maznavo..som minule povedala matovi nech prestane tak rozpravat,lebo tiez sa malej prihovaral,alebo malemu..uvidime...ale tak detsky maznavo-tak som tiez povedala,aby rozpraval od zaciatku pekne a nie skaredo (tak som mu to nazvala,aby to pochopil =)))
do poradne ideme v pondelok,zatial sa mam fajn,ale ludia sa uz do nas zacali obuvat..sme sa smiali s matkom,ze nase male je ocakavane dieta nasej oblasti,lebo vsetci o nas hovoria,vsetci sa vypytuju,akoby sme boli dake celebrity..dokonca mi v pondelok neustale vyzvanal telefon-volala ma cast rodiny,kde sa vsetci pytali,ako sa citim po porode,ze kde je Mato,lebo ze ludia rozpravaju,ze chodi opity,ze tak oslavuje a podobne,a ze mame dcerku a ze sa vola Terezka..a ja vyhukana sedim pri Matovi a vrvaim,ze sme obaja doma,a ze nad menom terezka ani neuvazujeme..proste niekto vypustil hlasku,na ktoru neviem ako dosiel,a nasich mrzelo,ze sme im ani vediet nedali,ale ked sme vysvetlili situaciu,ze sa este nic nedeje,tak bolo OK.. a dokonca aj moju mamu zastavuju,ze ako sa mam a podobne,ze kde lezim a take..a mama bola u mojich starych rodicov,teda u jej rodicov,tak tam tiez vraveli,ze ich ludia zastavuju a pytaju sa na nas..takl ze chvilu si aj oni mysleli,ze sme nedali vediet..
s anesteziologom som sa minuly stvrtok dohodla,ze miposle netom nejaky dotaznik na mail,kde budu akesi otazky,aby mohol posudit,ci mi moze dat suhlas na epiduralku,a vlastne aj aby som sa iba kvoli osobnemu pohovoru nemusela trepat za nim ja,tak ze to budeme riesit zatial netom,kym sa da..no ibaze stale mi nic neposlal..pockam dopiatku a potom mu zavolam,ci zabudol,ci ako...
Mala ma sopliky? ja som tiez taka divne chytena..take je to pocasie hnusne..raz tu je horuco,raz tu pride taky lejak a vietor..clovek netusi ako sa obliect,aby neprechladol,ale sa ani nespotil,.nemam rada taketo pocasie..

dd

ahoj Safa...ani sa nepytaj..zase svokra..poslala ma do riti len za to, ze som ju slusne poprosila, aby sa s Betkou nerozpravala maznavo, ale cisto, ze zatial rozprava cisto a bola by som rada, keby to tak aj ostane..stalo sa to v nedelu..odvtedy cakam, co sa bude diat..zatial je ticho, svokra je asi do krvi urazena, alebo co, ja neviem a nejdem to momentalne ani riesit, lebo sa zbytocne len rozculujem a skodim si sama sebe..a Betka ma troska sopliky..inak nic take nove..a Ty? ako sa citis?na poradnu ides kedy?ako sa mate?
Lenka - ako sa mate?co porabate?

safa

no nas to prekvapilo z toho dovodu,ze svagrina,co rodila v KE,co je ovela lepsia nemocnica,a oproti tejto tu co budem ja aj väcsia o vela,tak tam ju pytali za epiduralku 3000Sk..tak sme si este vraveli,a ved tuto to bude aj lacnejsie..a figu borovu..

dd

Safa, dobre si urobila..mas s tym pokoj a ked bude treba, ako som pisala, uz len zoberiete tasky a ide sa..
uff..inak s tou epiduralkou si ma dostala..to celkom dost pytaju..sice za pritomnost blizkeho pri porode som uz videla aj vacsie palky, ale je to vcelku dost..fuuh...

safa

dd uz som pobalena... =)
dnes som volala anesteziologovi o epiduralku,tak ma kus prekvapila cena..my sme ratali tych 2000-3000Sk za epiduralku.. a oni to chcu od nas 4000Sk + 800Sk za ucast Mata pri porode.. ale teraz sa aj tak s matom neda rozpravat,mame tichu domacnost..prisiel z prace,vyhucal sa na mna..tak ja som ticho..o par dni sa zas usmeje =)a aj nieco hadam uz povie..
a tie svokry- mam pocit,ze ta moja sa tiez akosi do nas trosku miesa,ak pride na to,ze mame nejaky konflikt..ktovie dokedy

dd

ahojte kocky...
ja len na skok..zijeme, dychame..problemy ako obycajne - SVOKRA...co viac k tomu dodat..a este k tomu ta bliziaca sa jesen..posobi to na mna strasne depresivne..ale este aspon dneska sme si pripomenuli letne chvile..boli sme poobede chvilu na kupalisku, slniecko nam hrialo celkom fajne, aj voda bola taka vcelku fajn :)..ale o 17.sme uz boli zbaleni a sli prec, lebo uz bolo chladno..
Safa - veru sa radsej pobal predom..ja som tiez hadam mesiac dopredu mala nachystane veci..a ked ma to zastihlo v noci, tak som len povedala, ktore tasky mi treba zobrat a valilo sa..Mato ma v tomto pravdu..budete potom z toho porodu taki mimo, ze nebudete vediet, kde co skor..aj ked, snazte sa zapamatat, ze treba hlavne udrzat klud a chladnu hlavu :)..ja si myslim, ze moja mamka okolo mojho porodu nastresovala viac, ako ja s manzelom dokopy :D..
majte sa teda zatial pekne, uzivajte si dalsie dni a nech sa Vam dari!

safa

lenuliatko-mas pravdu..my sme spali aj pri otvorenom okne,teraz? teraz ho uz zatvaram najneskor o siedmej vecer,lebo mame potom chladno v izbe..rano sa uz nevyberiem len v tricku do obchodu,uz mam aj nieco na seba,aj ked tenucke..u nas je uz teraz aj dlho hmla a rosa rano..je to take by som povedala alebo neskore konciace letne pocasie alebo skore krasne jesenne pomaly..cez den je este sem-tam prijemne,niekedy vietor chladny,ale vecery a rana..uz to nie je ono...a este sa aj skor stmieva..
ja mam vela veci na pranie,dnes sa bude len prat,upratovat,varit..myslela som,ze by som aj nieco upiekla,ale necham to asi na zajtra...
tak sa drzte holky...pekny den =)

domcatko

AHOJTE...všetky ked by ste mali nejaky problem v hocičom sa mi možte zverit moj e-mail je MoTyLiK_545 tak budem čakat NEOLUTUJETE SLUBUJEM

lenuliatko

ja tiez malu natieram so sebamed...aj marek doniesol nejake serepeticky z rioznych ciest tak som skusala ale to uz nemam lebo unas sa to neda kupit.
co nove?mali sme ist teda do tej ameriky ale cesta sa posunula niekedy na jesen podla vsetkeho.lebo marek rozbehol nejake veci unas a nemoze odist lebo ho nema kto zastupit.aj ten jeho znamy v amerike vravel ze lepsie bude na jesen lebo ma tiez nejake aktivity a nemal by sa nam kto venovat.
stve ma ze vlastne oni zavinili svetovu krizu v asmerike ale maju sa stale najlepsie chapete to?kamarat prisiel nedavno z floridy a vravel ze v pohode zarobil tolko na den kolko ani nie za dva tyzdne by zarobil u nas.takze sa tam maju dobre.poslali alexandre nejake veci ..kopu hraciek a oblecenia topanok.uz to nemam kam davat mam z toho uz trochu nervy lebo nedali sme jej urobit do izby take velke skrine ako mame my lebo ved naco by jej aj teraz boli.no ako pozeram nieco stym musime urobit..
boli sme na vylete takom mensom.grilovali sme s kamaratmi umyla som si auto :) a tak.aby som mala co robit.chystam sa umyt este okna lebo su nejake zaprasene..mam kopu pradla ktoru m usim vyzehlit a v kuchyni neumyty riad.take normalne veci :D aj vy cititte ze sa uz ochladilo?aj ked svieti slniecko ale to teplo uz nie je take ozajstne ako cez leto..