Mam panicky strach zo sexu

kidko bumbac

Vy co jej tu radite za hluposti, ze ench sa opije a ench si da dakam inzerat. prepacte ale vy ste ocividne nevyzreti. mala by to urobit z lásky s niekym a ak sa na to este neciti a ma strach nech v klude pocka. porozprávaj sa o tom hlavne so sovjim chlapcom ak ta lubi tak ako vravi bude ta chapat a bude sa ti snazit pomoct prekonat. povedz to ja mame a rozprávaj sa o tom snou. tkaýto problém ma velke % mladých dievcat alebo aj podaktorí iného pohlavia. halvne enpocuvaj take reci, ze opit sa, inzeraty , blbiny...! skus sa nad tym zamylsiet pridu ti normálne tieto napady bo mne nie! by ma zaujimalo aky je tu vekovy preiemr ludi !

kidko bumbac

Vy co jej tu radite za hluposti, ze ench sa opije a ench si da dakam inzerat. prepacte ale vy ste ocividne nevyzreti. mala by to urobit z lásky s niekym a ak sa na to este neciti a ma strach nech v klude pocka. porozprávaj sa o tom hlavne so sovjim chlapcom ak ta lubi tak ako vravi bude ta chapat a bude sa ti snazit pomoct prekonat. povedz to ja mame a rozprávaj sa o tom snou. tkaýto problém ma velke % mladých dievcat alebo aj podaktorí iného pohlavia. halvne enpocuvaj take reci, ze opit sa, inzeraty , blbiny...! skus sa nad tym zamylsiet pridu ti normálne tieto napady bo mne nie! by ma zaujimalo aky je tu vekovy preiemr ludi !

niekto

bola by si prekvapena co vsetko sa da najst v odbornej literature
a ako prepac ma strach to robit s priatelom a ty jej radis aby isla za niekim uplne cudzim a podviedla toho skym chodi to nieje dobra rada predstav si ze by ti to urobil tvoj chalan

technécium

napíšem to druhý krát- skús sa opiť, nie do nemoty a potom to skús, len mi nehovor, že potom z toho nebudeš mať nič, lebo si to nebudeš pamatať, ale aj tak by si z toho nemala nič, ja som to urobil tiež takto, kopu chlastu a nebol problém, akurát si nič nepamatám, ale aj to má svoje čaro

la2la

nejaky sis potom skuseny, ked radis nam babam ohladne gynekologa a podobne. nezda sa ti? asi tazko mozes vediet, nieco viac ako my zeny

niekto

no je to podvod
ako keby to urobil chalan by si ho tu rozniesla ako svinu ale ked to roby zena je to v poriadku ???
pannestvo si necham pre niekoho na kom mi zalezi a nie na niekoho kto mi odpovie na inzerat