Herbalife - podvod

Príspevok v téme: Herbalife - podvod
dadaho

Ahojte!Chcem sa podeliť s mojou dnešnou a pre mna osobne neprijemnou skusenosťou. Tento tyzden som obdrzala telefonat, ktorý sa mi v počiatku javil ako prijemny a moja podozrievavost bola len minimalna. Pani v telefone mi oznamila, ze moja sesternica (uviedla samozrejme aj jej meno,tak som nemala dôvod neverit)vyhrala v ankete cenu, ale prenechava ju mne. Výhra sa týkala cistenia pleti s pouzitim kozmetiky tretej generacie s tym, ze si zaplatim 7 euro z pôvodnej ceny 22 eur. Po dovolani som kontaktovala sesternicu,vsetko sa zdalo byt fajn. Pokusala som sa naist cez net, pojem kozmetika tretej genracie, no vyhladavat mi tento pojem nevygenroval,co vo mne vzbudilo nedôveru, ale aj napriek tomu, comu doteraz nechapem som podstupila tu ,,zazracnu,, kuru. Ja ako clovek, ktorý chodí na kozmetiku som sa domnievala, ze to bude cistenie pleti na ktore som zvyknuta, so vsetkym, co k tomu patri, teda naparenie, vytlacanie... Ale bolo tomu inak. Milá slecna mi odlicila jednu cast tvare, vraj na porovnanie a pouzila pritom zopar kozmetickych pripravkov. Ked sa ma po dokonceni pýtala, ci vidím rozdiel medzi lavou a pravou castou tvare, povedala som nie a to niekolko krat. pani a aj slecna (no hlavne ta pani, s ktoru som volala a ktora sa mi dokonca predstavila v mene inej osoby, teda tej slecny, ktora mala tento job len brigadne a ktora do dveri vstupila len chvilku predo mnou, cize som mala moznost z ich rozhovoru zistit, ze zrejme som ja bola jej prvou skusenostou) sa ma snazili presviedcat, ze ten rozdiel je skutocne viditelny a ze oni ho naozaj aj vidia.. no ja aj napriek ich videniu, ci asi vidinám som nic nevidela. Pocas procedury mi dali vyplnit dotaznik,ktorý som ani nedoplnila, chceli v nom po mne kontakty na kamaratky, znamych ludi, ktorých by mohli obtazovat rovnako ako mna. po skonceni sa ma pani opytala, ci mam zaujem o dalsiu kuru, lebo po prvej kure ako ona hovorila, nie su vysledky nikdy uspokojujuce a na to som mala samozrejme odpoved NIE. pri odchode ma nezabudla zinkasovat a vypytal si za tu ich zazracnu kozmetiku 7 eur. cudujem sa samej sebe, ze ja podozrievava a nedôverciva som bola schopna naletiet, ale krem som si od nich nekupila, to by bol uz vrchol.. Neviem, mozno tie vyrobky niekomu pomohli, ale mne samotny sposob ziskavania klientov prisiel neferový, klamlivý a nepresvedcili ma o prednostiach kozmetiky, ktorú mi vnucovali

jojoj

súhlasím s pánom...rada dodám informácie ako díleri bohatnú na sprostosti ľudi, boli by ste šokovaní aké majú peniaze, aké autá, ako travia dovolenky, školenia po izbách, pom 10ks ľudi a , majú už svoje strediská, doma aj pri mori....hnus a oblbovanie...a rozbíjanie rodín.,,Žiaľ, aj hlúposť je dar Boží."
odkaz pre ovplyvniteľných.

Iveta Michael

Tak ja vám niečo poviem!

Pred 4 rokmi som pracovala v jednej veľkej SBS a mala som nejaký čas na starosti strážiť budovu Herbalife vo vnútri ked tam boli zamestnanci a mali tam sklad..no len som neveriacky gúľala očami keď som videla niektorých ľudí čo stáli pri pulte a brali si tovar..koľko sú ochotní zaplatiť za jeden obyčajný produkt..vtedy to stálo 3590 skk..častou zákazníčkou bola aj speváčka Misha:)
v mojej služobnej miestnosti bol plagát a na ňom ich zakladateľ Mike už neviem aký..a ten text pod ním...že zmenil svet a podobné drísty..záver dosť jednoznačný je to sektárska organizácia s New Age praktikami ktorá zarába na hlúpych a naivných a to ma nikto na svete nepresvedčí že to tak nie je! mala som také možnosti vidieť im do karát a vypočula som si počas služby rôzne zaujímavé dialógy veru...:(

ojka

no ja by som to zhrnula takto, mám dve kamaratky, ktoré sa na to dali.... obe si kúpili tie produkty, LENŽE. Tá prvá poctivo dodržiavala stravovací réžim, upravila si jedálniček a začala i cvičiť (: za pár mesiacov schudla pekných cca 9 kg. Druhá kamarátka tiež n tom frčala, lenže cvičenie a pohyb - tak tomu sa vyhýbala ako sa len dalo, sladkosti na dennom poriadku, jednoducho zlý režim mala, nezmenila a aj má....
čisto z produktov nikto neschudne, kým pre to ešte sám niečo navyše neurobí... inak sú to fakt vyhodené peniaze hore komínom ((((-:

ankira

Doplním:
- Spoločným znakom privržencov je obrana, z ich príspevkov na obranu herbalajfu cítiť agresivitu
- štylizácia slabá
- v neposlednom rade, slabé vedomosti, vidieť to na pravopise/ ovplyvniteľná osoba/, bez vlastného názoru

palinkam

Som otrasená, ako sa može niekto dať tak nalakať na produkty herbalajfu. Momentálne riešim problém - moj manžel sa dal do ich sekty, zistila som to až po roku. Videla som ako sa mení, chudne, prestáva chodiť.... zlé rozpráva, začal klamať, vyberať pniaze z účtu...Výsledky od lekárov má dobré. No zostarol a je ako starček. Chodí na ich stretnutia a sem tam mu niečo dajú ako dar. No každé 3 mesiace vyberal po 500 eur. Komu? Kde?Náhodne som odhalila príčinu. Som zúfala, ... Práve som sa dočítala na internete o nich, som šokovaná, neverila som tomu. Zničil sa a neviem čo bude ďalej. Nedá si nič povedať a vyhovoriť.
Prosím vás, kto je zdravý tak mu to je jedno, ak užíva ich prípravky, ale kto je chorý, je to začiatok konca...Je to pre psychicky labilných ľudi, ovplyvniteľných, skratka slabochov. A to moj manžel vždy bol. Neviem čo budem robiť , ak v tom bude pokračovať. Ak sa na to cchcete dať, nech vám povedia koľko percent dostávajú za každú ,,dušu". Organizujú bály, dovolenky pri mori, rozne posedenia zadarmo- za peniaze za predané produkty od hlúpych ľudí. Ani sa mi nesnívalo, ako dopadnem na staré kolená.
Prosím vás, nedajte sa pobalamútiť peknými rečami, je to podvod na ľudoch.
Vypočula som si par prednášok na YT, prosím vás, ja som astmatik, sú to všetko bludy........

brkabra

caute. ja som mala podobny pripad ako Dadaho a musim povedat, ze akokolvek by boli vyrobky fantasticke, nie je mozne, aby hned po jednom sedeni vam krem zdvihol plet o 3 cm...ide skor o to,ze vas silou mocou presviedcaju, ze vidite rozdiel, aj ked sa na vas pozeraju z boka :-)) a to sa mne stalo ako mi mozu vidiet obe strany tvare rozdiel, ked si sedi v kresle z boku :-) ale to je jedno. uz to svedci o tom, ze tu nejde o kozmetiku, ale o zivotny styl. a to sa mi zda nefer, ludi balamutit.verim, ze je vela zastancov kozmetiky herbalife a nejakych ich koktjlikov na chudnutie..ale zda sa mi smiesne stavat svoje stastie na kozmetike a iba na vyzore, ako to tato sekta predklada. ano, mozno sa niekto urazi, ale Herblife je skutocne sekta, kt sa snazi predostriet svoj zivotný styl cez kozmetiku, vdaka ktorej sa zmeni vas zivot..a bohuzial musim povedat, ze stale su a budu zufali ludia, kt tuzia po obdive a krase a z nich tazia clenovia herbalife. velmi dobre premyslene.
preto budte opatrní a zdravym rozumom zvazte, co vam skutocne ponukaju a co je iba hra, pretoze mne to bolo jasne. viem, ze sme baby rozumne, a ked sipime ze nieco nie je ok, tak to asi ani nebude. drzim palce, aby sme mali otvorene oci

sykyna

Netreba hádzať všetkých distribútorov do jedného koša, ak ste mali nepríjemný zážitok s jedným, vždy sa to jedná od človeka, aký má prístup k zákazníkovi, to isté môžte povedať, že napr. v adidase neodporúčam kupovať, lebo tá slečna, ktorá tam precuje, kde ste boli, tak vám chcela nanútiť žabky, že sú krásne, ale vám sa nezdali.. tak preto teraz neodporúčate, všetky predavačky sú vterné.. a toto nie je fér, v každej firme sa nájdu ľudia, ktorí nerobia svoju prácu najlepšie, ako vedia, ale pochybujú, to ale neznamená, že všade sa vám stane to isté. Náhodou výsledky s herbalife sú úžasné, či už na pleti, alebo vnútorná výživa, ktorá pomáha ľudom, či už so zlým vylučovaním, hemeroidmi, vysokým tlakom atd atd... Bludy to určite nie sú, ved si zoberte, denne čo zjete, koľko tam máte vitamínov, minerálov, stopových prvkov atd atd.. asi nič.. alebo minimum, tak z čoho má byť telo v pohode? treba mu niečim pomôcť, aby to dostalo do seba a človek necítil únavu a rôzne problémy, ale je na každom, ako sa rozhodne, či chce niečo urobiť pre svoje zdravie, alebo nie.. máme každí svoj rozum a slobodnú vôľu.. :)

majlonka

dadaho ty ešte z r. 2009, musíš byť nádherne pukatá a rapavá. Tvoja "metóda" naparovania a vytláčania sa používala u prvotne pospolnej spoločnosti, neskôr ju zdokonalili indiáni pri totemoch s tomahavkami. Už si sa asi prebrala, ak nie tak Ti to je na škodu. Píšem to ako chlap a určite by som po rapavej s pupákmi ani nenahliadol. Nie je pre mňa vytláčanie a naparovanie nad kotlom pri ohníku. Ty si pletieš kozmetiku s oblasťou dermatiky. Dermatológia nie je totiž založená na "tvojich" metódach a ani len na iných prípravkoch vo forme krémov, ale podstatná je životospráva-správna výživa-a to nie na týždeň,alebo mesiac, ale na dennodený poriadok.

simax

To Rko: ty si myslis, ze ten tvoj x-stranovy elaborat bude niekto citat? iba ak ty po sebe, ak sa ti chce, ale sem strcit taky dlhy material, to chce riadnu drzost. mal si napisat hlavne myslienky a nie tu zahltit celu stranu.aj mne sa niekedy nejaky clanok paci, ale tak hodim sem link alebo odkaz, nebudem to tu cele kopirovat. a napisat svoj nazor, to by uz koho zaujimalo?!