antika a kramy

nepoviem

karkuuulka-tak teraz za čo že tvoja gynda neužíva pharmatex tak ho nebudeš ani ty ??? to ako gynekologička nevie nič o pharmatexe ?? tak preto ti odporúča krúžok ? .. tak toto je už fakt moc .. pri niečom takom sa mi až rozum zastáva ..

karkuuulka

jj ja viem o pharmatexe zvazovala som ho aj som sa pytala doktorky ale povedala ze ona to neuznava,ze ked uz tak ten kruzok co sa vklada kazdy mesiac

CMu_Q

kakruuulka - neboj kondom ak vie chlapec pouzivat nic sa nemoze stat, ak sa bojis pouzi aj pharmatex - spolu to ma p.i.: 0,02 tusim takze sa nemas coho bat... a keby aj existuje tabletka Po.....je toho na vyber :)

karkuuulka

jj jasne premyslim si to.len vies sa bojim ze kondom nie je ten najucinnejsi.ale dnes som zasa mala take nieco ako kramy,krvacanie takze to je asi v poriadku.tak doberiem balenie a pojdem za nou..

CMu_Q

karkuuulka- a inak prepac za oslovenie v predoslom clanku "karkula" :D malo pismenok som postlacala :D:D hihi...prepac :D

CMu_Q

karkula - aha, no ale aj tak, nevysad ich len z vlastnej vole, chod za lekarom s nim sa porad a on uz vie, co sa moze/co nie .... drzim palce ale s tou HAK si to vazne rozmysli!

CMu_Q

niekto - pisala som pod nickom janulQa (teraz som sa uz zaregistrovala) :) tusim som tam toho popisala az moc :) urcite budes vediet...