kto uziva HAK kvoli akne?

dadaho

nechcela som ta urazit tym prispevkom, nemyslela som to na teba. to neznamena, ze ked je niekto pritazlivy a nadpozemsky pekny, ze musi byt aj zlý clovek. je to mozno tak 50:50. robis slachetnu pracu a davas tym ludom pocitit, ze su ludia ako my zdraví, presne to , co potrebuju. urcite by to ziadna z tych byvalých ,,kamaratok,, nedokazala.

jasmina

ten prispevok 23:47 ma dostal, ale plakat nebudem. vies aj ked somkedysi fotila, vzdy so bola nohami na zemi. len som si privyrabala peniazky. niektore baby zavideli,ale nemali co. oni su teraz stastne, co sa mi stalo. ale to, ze dlhodobo pracujem s postihnutymi, to nikto nevidi. ja som bola ta zla len preto, ze som mala takuto moznost. a odisla som este predtym ako sa mi to stalo, lebo ma to ani nenaplnalo.

dadaho

to nevadi, gramatika je momentalne vedlajsia.. ale aspon je teraz viac pri tebe a ma uprimnu snahu ta utesit. mylsim, ze aj to by mohla byt ulava pre teba, ze za tebou stoji taky chlap. aspon, ze on ta nenechal koli pleti, to by bolo uz asi privela.

dadaho

zrejme hovoris o zenach povrchnych neskutocne sebavedomých a ronvako aj o chlapoch.. som si vedoma, ze takýto sú medzi nami a nechcem byt neprajna, ale to su presne typy ludi, ktorí by mali mat na tvari to, co mi, aby to bolo obrazom a odrazom ich duse

jasmina

no on sa teraz zmenil,uz je iny, ako sa mi to stalo prestal ziarlit a snazi sa mi pomahat. lenze vies, ono je to tak, ze teraz si je mnou moc isti. mame komplikovany vztah.

jasmina

co su to za ludia? to su ludia, ktori si myslia, ze mozu mat vsetko a vsetkych,ze su uzasni a nenahraditelni, ze maju peknich priatelov s vysokym kontom, je ich vela, by si neverila.