začala som to brať vážne :)

Príspevok v téme: začala som to brať vážne :)
zabicka1611

poznate ten pocit tesnych nohavic? tie pohlady na Vas ked si obzerate tricka, do ktorych sa Vy nevpracete??
Tak Ja som si povedala,ze je s tym uz koniec!! Ziadna drasticka dieta, ziadne nejedenie..proste jest zdravo..vela pit...a samozrejme cvicenie k tomu....rozhodla som sa spravit nieco pre seba a svoje telo..nech sa uz pri kazdom pohlade do zrkadla nezlaknem a nerozplacem!! kto sa chce pridat? pridavam svoje ICQ: 373 320 211!! budeme sa podporovat a vymienat svoje tipy!!
uz ZIADNE zajtra zacnem......DNES..netreba premarnit sancu..ale urobit nieco, co za to stoji!!

nelly15

zabicka1611.zlato ja som to skušala lenže ked som mala obdobie ppp tak som bola na váhe stále aj po vycikaní,vieš a teraz mi tento zlozvyk ostal,mám v izbe 3 váhy,kolko raz som ich schovala a nevydržala to

zabicka1611

važim 57kg..teda važila som..:DD a chcela by som schudnut na tych 48/49kil...pri mojej vyške 155 to bude akurat..lebo už som raz mala 50 a nebola som až taka vychrtla..:)takže sa nebojte..nie je to až tak malo :)

emmilly

Damy, super rozhodnutie, ale preboha preco sa merate kazdy den? sa sledujete co jete? skoncite s tym, zacinte sa hybat, budte prisnejsie na seba v jedeni,a ked urobite prehresok, tak to neomielajte dookola...a makajte dalej. Je to len o vole, ktoru pravdepodobne mate, ked uz ste si povedli a dost..a ide to

zabicka1611

fuu..dnes som presvihla ranajky..lebo som dlhsie spala...dala som si musli tycinku a o chvilu pojdem spapat polievocku...na konci tyzdna sa odvazim ci aspon trosku ubudlo z vahy..:)kedze aj cvicim tak dufam, ze to pojde rychlejsie dolu :D

zabicka1611

bobulka...moja rada...striedaj to s brusakmi...ale musis ich robit uplne pomaly a nelahaj si na zem celym chrbtom, aby tvoje brusko ostalo stale napnute!! uvidis ze to pojde a casom uvidis na brusku zmenu :))