Palette natural and easy - vase skusenosti?

Lucinka33

ella to je skoda, kazdemu to chyta inak. Moja sestra bola spokojna, no co uz. Tyrusqa a ty uz mas kupenu tu farbu ci sa este rozhodujes, aku si kupis?

ella

ja som si davala Natural vcera a som DOST sklamana. Farba sa vobec neleskne, matneee vlasy, suche, strasne jemne, OVELA tmavsie ako na fotke. Vlasy si farbim dlhsie ale malo kedy som bola tak nespokojna ako teraz :(
A co sa tyka castingu, ta mi tiez bohvieako nechytila, tiez bola tmava, ale aspon sa leskla.
najviac sa mi osvedcila Feria od Lorealu, ale zial taka alergia sa mi po nej vyhodila ako nikdy, myslela som si ze mi zhori pokozka, a dva tyzdne ma nenormalne vsetko bolelo...

Lucinka33

No neviem ci je to shit alebo nie :) Na tvoje vlasy to moze chytat inak. Ona ma blond vlasy, tak jej snad blond farba na cierno nechyti :) Aj ked raz si davala tusim Garnier 100 % color nejaky stredny blond a mala vlasy takmer cierne a bola dost nastvata. Este teraz na nu niekedy nadava :D

Lucinka33

Aha, no ja som to citala na jednom fore a tam si Casting chvalili, tak preto :) Reklamam a ani Penelope velmi neverim :) Je to individualne, neviem ako sa ta farba vymyva, sestra ani nepotrebuje aby sa vymyla, lebo ma uz dost sedive vlasy. Len som jej chcela poradit, aby sa jej nenicili vlasy. Na tom fore pisali, ze vlasy su take hebkejsie, lesklejsie a zdravsie po tej farbe. No uvidime, co to spravi :) Ten Loreal Richesse nepoznam, to asi predavaju len v kadernictvach, nie?

tyrusqa

mne to vyhovuje ked sa farba trochu vymyje,to v pripade ak by som s odtienom nebola spokojna a aj preto lebo mne chyta aj hneda dost do tmava,takze som rada,ked sa aspon kusa vymyje do takej prirodzenejsej :D

tyrusqa

never vsetkemu co povedia v reklame..napr.ja som sa bola informovat ohladom farby loreal richesse de diacolor,ktora nema obsahovat amoniak a kadernicka povedala,ze je tam amoniak,len je ho menej.Kamoska mala tu casting,ale nadavala,ze ani za nic nejde dole..a pri tom ona ma vlasy po ktorych sa cierna za mesiac vymyje do tmavohnedej,tak ma to sklamalo.mozno by som vyskusala predsa,ale casting NEMA velky vyber hnedych odtienov,nie je tam taky,ktory by mi vyhovoval.