Stredna skola bez matematiky

Prezyvka055

didi19750 -> o skolu vobec nejde, skola je prakticky nepodstatna, ide skor o to ze ake uplatnenie pre nu chcete ked bude dospela, bez vedomosti skonci za pasom alebo ako upratovacka, cize neviem ci zrovna nie je lepsie ju skusit z tychto "dis" nejako liecit ako hladat cesty ako sa predrat cez nejaku skolu ktora je aj tak nepodstatna a aj znamky na nej

didi19750

Dobry den chcela by som sa opytat a zaroven poprosit o radu moja dcera ma dis,,, všetk ake su ale hlavne matematika jej nejde vlastne jediny predmet ktory nezvlada vobec neviem ako zvladne monitor a prijmacky , a hlavne teraz uz ani na strednu ktoru mala vybratu sa asi nedostane neviete mi odporucit nejaku stredu skoli kkde je ta matematika lahsia? každy den ma po skole doucovanie tam to chape aj vyriesi pride pisomka a vsetko skazi a dostane 5ku . pomôže a poradí mi prosim niekto co s tym a kde ju prihlasit? dakujem

moniqa87

velvet, preto som ti ponukla pomoc, pretoze mna v prvom rade stve kolko uciteliek je neschopnych a vobec ich to netrapi, aj ty sa maj krasne, niekedy nabuduce, papa

velvet

no bistu:-)) to si tu priamo z prvej ruky pisem s ucitelkou :)... ja rozmyslam.. UKF Nitra ... hudobna ... alebo proste nieco s hudbou.

velvet

to hej vela. Mala som toxoplazmosu a boreliozu v 1.roc... strasne som vela chybala... a samozrejme sa to odzrkadlilo na mojich znamkach.. .A aj ked sa snazim tak svojich spoluziakov uz nikdy nedobehnem teda aspon v matike urcite.. .Mozem sa ta spytat na aku vysku si po gym sla? :-) Dakujem

moniqa87

velvet, zaciatky su tazke, ale to ona rozhodne robit nemala, no bohuzial ja som prvy, ktory musim vyhlasit, ze sa v nasom skolstve pohybuje vela hroznych ucitelov

velvet

ono to asi vsetko prepuklo este v prvom rocniku ked ma nechala stat pred celou triedou a uplne sa podrobne rozobrala aka som nemozna... uz som mala slzy na kraji a stale ma tam nechala a hustila do mna stale viac.. . Ked som si sadla,nevydrzala som to a rozplakala som sa. Odvtedy sa jej bojim ako Nicoho. Ale vravim si,ze uz len kusok v tejto etape mojho zivota... a snazim sa mysliet + :-)