Pijete mlieko?

bingham

heh no a nerob si srandu :DD

kosa ked budes pisat...takymto stylom....ludi moc nepresvedcis :)))

aspon si nedavaj zensky rod :)

kosa

Denz,
poznam nemalo hindusov ( azijskych cyganoch) kotrym sa otvorili ocicka potom co som im povedala ze cukrovku maju prave z nadmerneho uzivanja mljeka.

Ich deti, vyskoleni v odbore IT, uctovnictve, medicine,prave, sa zacinaju stravovat zdravsje-a to zahrna aj omezeny konzum mljeka.

Inac, v Indijach farmy na produkciju mljeka nemali,zato tam dovazaju obrovske kvantum nadprodukcije mljeka z Novozelandu a Australije.

datelinka

tak ako som napisala, bingham.
aj ja si prajem, aby "zloba, zavist, zast, strach a svar" uz pominuli :-)) nemam to rada, zle to znasam :-)

sonicka_

no a ja si rada precitam aj ich nazor, mozno maju pravdu. Ak budu mat kvalitne argumenty tak preco nie? ved o tom je forum. Inteligentni ludia si vedia vybrat z prispevkov to svoje a ti druhi sa len hadaju, presadzuju svoju pravdu a zosmiesnuju..
Aaale nebudem tu moralizovat:) good night

Denz

sonicka- ja ti vravim,ze citam obcas reakcie ludi na jeho niektore rady....a pomohli....
tak nekritizujem asi ......
ale nie so vsetkym suhlasim....
a cakal som ,ze moja otazka mu padne v dobru radu a trafil sa ....viem o tom a cakal som ale nieco ine.....
co by som netusil.

a vidis....jes mliecne produkty.....a tu su tak rozumni....ze aj to vlastne skodi...

sonicka_

ved to je normalne denz, ved o tom to je, ze oni radia, to len vy ich zosmiesnujete. Proste sa mi zdalo od teba pokrytecke ze si od neho nechas radit a tu si robis z neho srandu. to je vsetko..
a ke teme, ja mlieko ani moc nepijem, skor mliecne vyrobky, acidofilne mlieko, bryndzu :)