ked to chlap nechce

Príspevok v téme: ked to chlap nechce
slecna dokonala

Mám taký problém. S mojím priateľom chodim jeden rok a zrazu odmietol so mnou sex aj oral. Zato by ma lízal aj robil prstami. Ked som sa ho pýtala,prečo nechce,tak povedal ze NEVIE,ze si neprosi. Kedze nebývame spolu,tak je tazke zosuladit klud a cas nan. Povedal, ze ked on chcel a uz mu to tyzden chýbalo a chcel,ze nebolo,tak ze nechce ani teraz.. Uz som sa ho skusala tristo krat nalakat nan,lenze marne, aj ked som ho vzrusovala,co som videla na vztýcenom muzskom nastroji tak povedal na poslednu chvilku ze NIE. Neviem si rady,co mam spravit aby to bolo take ako predtym.Som si absolutne ista,ze nikoho nema a ze nema ziadny zdravotny problem,kedze to DOLE vidim kazdodenne. Prosim poradte co mam robit s mojim chlapom.

janekMY33

no asik je fetis alebo ho nepritahujes a to viem co vravim mne sa tiez moze postavit pri zene a sex by som snou nemal aj keby mi platila aj tam musi byt ta pritazlivost

schelby

muschka neviem preco na mna utocis, laskavo si to odpusti, vyjadrila som sa k tebe a to ze si s miskou napisem par viet pomimo, tak nechapem preco ta to irituje. Asi patris medzi ludi, ktori musia vzdy za kazdu cenu rypat. Vie ma nasrat ludska blbost vies moja?

leerka

bohuzial ako "bohuzial" .....
tak ano si taky iny ako ostatni aj ja som ta brala ako riadneho k.kota ale potom som si neak na teba zvykla....a sak uz si tusim aj celkom rozumieme, co hihi

technécium

to prečo bohužiaľ, veď leerka ja som tu najvačší chuj podľa ľudiny
hej, hej čo najskôr, vieš ja budem najskôr dakde nejakú baliť tesne po polnoci-to je tá poistka, táto mi musí zostať chápeš

leerka

jasne, ze ja mozem, rada,..... ja uz svoju lasku snad mam a bohuzial to nie si ty .......takze to by som si mala pohnut, aby som to zmakla neak po polnoci radsej.....

technécium

hej môžem, prvá baba z ktorou si v sobotu napíšem alebo stretnem, nebude moja láska a v sobotu mi má napísať moja naozajstná láska a preto nesmie byť ona prvá, ale ty môžeš nie leerka