asi srdiečko...poraďte mi plssssss

petko6

neskusali ste brat liek neurol?ja mam tiez take iste stavy akokeby to bolo rebro alebo srdce.ja mam az opuchnutu lavu stranu hrudnika.tiez neviem co to moze byt a absolvoval som uz vela vysetreni.

/karolina/

lesslie, vies, nechcela by som to takto verejne vsetko rozpisovat:( ja by som ti to rada napisala sukromnejsie, napr. na mail, ak by som mohla. ak sa nenahnevas.

lesslie

karolina: u teba je jednoznacna pricina stres z predmetu... aky je to predmet a na aku skolu chodis? sposobuje ti ten stres ucivo, alebo vyucujuci?

/karolina/

lesslie, aj mne by si vedela pomoct??
zazivam obcas podobne problemy ako matejik.. teda: ked na mna pride stres, tak mavam strasne busenie srdca, stupa mi tlak, uplne mi ta bolest prechadza do pravej ruky a potom ma obcas aj hlava boli.. a teraz to najpodstatnejsie, je to dost blbe, ale tento stres mi vyvolava skola:( som taka tremistka, stresacka.. a z jedneho predmetu mam tak obrovkse stresy, ze na kazdej jednej tej hodine presne to co som opisala zazivam.. ja si stale opakujem, vsetko je ok, znamky nie su vsetko, vykasli sa na to.. lenze mne to nepomaha!! aj po neustalych opakovaniach si, vsetko to na mna pride a citim sa tak zle, az sa mi zahmlieva pred ocami, ze si myslim, ze aj odpadnem.. uz fakt neviem co mam robit, aby som osatala pokojna.. inak, taketo problemy nastastie nemavam, vzdy len pri tychto konkretnych situaciach.. a naj su prazdniny, vtedy mam neskutocny relax, konecne cas, kedy ma nic neboli..
nevies mi poradit?? dakujem!!