sexualna orientacia

Príspevok v téme: sexualna orientacia
michal:(

Ahoj, takze mam takyto problem.
Som trosku iny ako ostatní. Ale bojim sa to priznat. Hlavne rodicom, kamaratom a spoluziakom. Pacia sa mi chlapci. Ano, pre Vas to mozno znie nechutne, aj mne by to tak pripadalo este nedavno, kym som nestretol jedneho chalana. Vtedy som zistil, zema viac pritahuju osoby rovnakeho pohlavia. Môj najväcsi problem ale je, ako to povedat ostatním a hlavne sa bojím, ci ma nebudu za to odsudzovat. Napriklad aj otec zvykne mat take srandovne narazky na gayov, ale kedysi som sa len usmial. Teraz ma to uz trapi. Neviem co mam robit. Som zufaly. Prosim napiste nejake napady. Vek: 28.

paloma

Ešte by ma zaujímalo,že v prípade že si gay, prečo máš pocit, že sa s tým musíš priznať. Môžeš sa priznať,ale tvoju situáciu to nijak nevyrieši.Tak či tak budeš mať obrovský problém byť šťastný,pretože komunita gayov na Slovensku to má ťažké.

leerka

tak ja tiez ked som sla rano o piatej , som neverila, ze je tolko snehu...som sa pol hodiny brodila do prace....sila..... a vcera sa mi podarilo aj paradne zj.ebat doma na lade.....

technécium

ja tiež ráno o 5 snehu ako nadrbané, normálne som zapadol autom lebo som sa vytešoval na prázdnej ceste, potom som chrápal a teraz ako ty

leerka

dobre, v praci sa mi chelo spat a pozerala som ako stale snezilo vonku...a kedze osm poobede trosku si schrupla, sa mi nechce teraz spat a co ty