tehotna? podla neho nie

Príspevok v téme: tehotna? podla neho nie
amaryllis7

ahojte vsetci. mam taky problem, ze som mala pohlavny styk a bez ochrany. moj priatel tvrdi, ze sa do mna neurobil. pocula som o vselijakych kvapkach lasky ale na tie moc neverim. menstruacia mi meska cca 9 dni. chodi mi (vlastne chodila mi) presne plus minus 3 dni. tehotensky test som si este nekupila pretoze neviem presne po akom case to ukaze na sto percent. z priznakov mi sedi akurat ta meskajuca menstruacia a byva mi na vracanie ale nevraciam. no myslim si, ze to moze byt aj od meskajucej mens. a co sa tyka bolesti prsnikov nepocitujem ziadne... jedine ak ma za ne priatel chyti tak vtedy ale aj to len tak stredne. podla vas som na kolko percent v "tom"? chcela by som sa vas opytat na rady na vase skusenosti, ci niekto otehotnel podobnym sposobom, pripadne ci vedel o svojom tehotenstve.

niekto

prerus. suloz ma pi 4-27%
cize take mas riziko ze otehotnies ked sa budes chranit prerus. suloz cely rok
samozrejme tie cisla su len orientacne

moniqa87

hmmm, ak ti meska menzes uz 9 dni, tak si test mozes spravit, test by sa mal robit tak po troch az piatich dnoch co ti meska menstruacia...
este porozmyslaj, ci si neuzivala nejake lieky, alebo nebola chora, proste nad moznostami, ktore by ti mohli ten menzes oddialit, ale ten test si urcite chod kupit