Meno Annamária

Lolka

ale sory ak som to odsudzovala nemozem vediet, co bude napr. z mojej dcery ak budem mat ale dufam, ze slusné dievca.

Lolka

no to hej sa nehodí to meno znie tak veriaco katolícky niektorým pripomína klastor a nosia ho punkácky, to meno sa mi páči aj na niekokm kto je dobrý a nie na fetácke.

kiki

Mne osobne sa to meno nepaci, ale to je vlastne jedno len ako to ze to meno nie je v kalendari? Ved uz su aj kalendare kde su take tie novodobe a popularne mena (vanesa,sofia a pod) tak podla mna v tychto urcite toto meno bude.

andrea777

no ja z videnia poznam dve Annamarie a teda obidve su dost take trubky.. :D jedna je fetacka a tak a druha zase strasna punkacka alebo emacka alebo ja neviem co.. no proste holka co chodi iba v ciernom, vlasy ma na cerveno.. to meno sa k nim moc nehodi a mne osobne sa ani nepaci

machulka006

:) bavíte sa tu o tom, že Annamária je moc kresťanské meno, ale nad Sárou, Ester alebo Dávidom sa nikto nepohoršuje :D
a to sú staré židovské mená...

whee_ee

mne sa to veľmi nepáči...ako predurčená do kláštora, hihi..ale keď to dievčatku pristane, tak je to ok:).. myslím meno..nie kláštor:)