Su tanga nezdrave?

odpovedam

juuuj, sortkove gatky ja milujem, ine ani nenosim :-) a myslim, ze zadocek zvyraznia paradoxne viac nez tangace. Ja nosievam tanga len na opalovanie, ale to je tak maximalne 3X za leto. Opalovanie ma v podstate nebavi... :-)))

marma

ja som ich uz tiez prestala nosit... nosila som ich iba z "estetickych" dôvodov... necitila som sa v nich dobre, tak som sa na ne vykaslala...

Astala

Ja som tanga nosievala ako mladucka baba, ked som mala prveho chalana a podobne. Hlavne predtym, ked som vedela, ze pride na sex:) Sama pre seba by som ich nikdy nebola nosila, su velmi nepohodlne, mat kus latky zarezany v zadku...Teraz si ich dam raz za uhorsky rok kvoli manzelovi pri predohre spolu so sexy nocnou kosielkou...Inak ich drzim len v sufliku, nosim bavlnene nohavicky, ktore moj manzel povazuje tiez za sexy.

alzbee

Podla mna, co sa tyka skodlivosti tak out, ale co sa tyka sexi pradielka, tak in :)) ale premyslam, ze teraz na zimu ich odlozim a nakupim si take sortkove gatky, nech mi prdelka neprechladne :-P

hallloooo

Ja neznasam tangace, vadi mi ked sa mi zarezavaju do zadku :) moc ma to otravuje.Pouzivam len klasicke cisto bavlnene gatky lebo sa chcem vyhnut mikozam a inym gynekologickym problemom. Je pravda ze pod niektore oblecenie vyzeraju lepsie tanga ale ja to nerisknem.

zelenina

Ja si myslim, ze tanga su fajn na niektore prilezitosti- napr. priesvitny odev a tak, ale nie na bezne nosenie. No a tanga v tehotenstve su uplna blbost- moj nazor