PRECO TO ROBI?????

Príspevok v téme: PRECO TO ROBI?????
ico32

Neviem pochopit svoju frajerku. Dost casto sa poslednu dobu hadame a casto sa rozchadzame,do mesiaca aj dva krat,vzdy si najde akukolvek zamienku. Nechapem ju v tom,ze tvrdi mi ako mi vzdy napise aby som jej nepisal a nekontaktoval a pritom ONA vyhladava moju pritomnost,vzdy ked idem domov,von...VZDY je v okne. Vidime si do okien. Preco to robi????? Preco nepride,neospravedlni sa,nepovie,ze chce byt somnou....Preco chce aby som si myslel aka je ona tvda?????

miska31

Tak určite je to tak teraz že dobryc ludi využivaju no a potom ty dobry už maju problem niekomu verit,tak ako aj ja netvrdim že som dobra to musia iny povedat o mne ale mam problem niekomu verit a hlavne mužom aj ked nie všetci muži su rovnaky

ico32

ok,berem to,nech sa hneva,ale nech mi neha auto napokoji. Ona velmi dobre vie,ze sa spravam k ludom tak ako oni ku mne. Neviem preco,ale je to tak-nie vzdy,ze cim je clovek milsi,lepsi tak tym je vacsi trulo a ludia tu dobrotu zneuzivaju. A ona to zneuziva.

miska31

jasne ked sa z niekym rozideš pre to že ten parter bol nejaky a nechcel sa zmenit a rozideš sa s nim a on necce tak vtedy sa naozaj prejavi lebo ho to nahneva a vtedy sa ukaže čoho je schopny,aj byvaly bol taky ked sme sa rozišli prenasledoval ma aj maleho uniesol a bolo to dost zle lebo som ani sama doma nemohla bit a to nehovorim o tom že niekam ist sama.

ico32

catherin,ale ona nechce ist k lekarovi. A to co dnes spravila ma najprv dost nahnevalo a potom som sa nad tym usmial,ze ake ubohe ma spravanie. Myslim si,ze clovek spozna pravu tvar toho druheho az ked sa rozidu.