aký stroj je najlepsí na spevnenie zadku a stehien?

Príspevok v téme: aký stroj je najlepsí na spevnenie zadku a stehien?
Lolka

Uvazujem nad orbitrekom ale niektorí písu, ze od neho sa najma schudne. Mne ide hlavne o spevnenie, ale do posilovne nechcem chodít, lebo tu mam daleko vydavky by som mala na cestovné. Niektorí, ze sa im po orbitreku stehna a zadok spevnili. Ci je nieco lepsie okrem orbitreku? A ten leg magic, to je skor na nohy? Mam 56 kíl vyzeram chudá, tak nepotrebujem az tak chudnút hoci by som dala kila aj dole, hlavne kvoli tukom na stehnách a zadku ruky mam ako tintítka. Dakujem

Lolka

kamaratka moja spomenula, ze ma aj ten leg trainer a ona cíti len stehna a zadok, takze brucho sa zapaja asi menej. Ked citit to je dobre.

Lolka

moze byt ze tym ze jej schudli, aj ja by som chcela aby mi zostíhlili a spevnili presne to chcem a zadok sa jej zmensil a spevnil?

liana

kamaratka ma leg trainer a celkom pekne si vytvarovala stehna... tak si ich spevnila a zostihlila, neviem ci aj pochudla, ale zda sa, ako keby sa jej natiahli resp. predlzili :)

Lolka

rozhodla som sa leg trainer je lacnejsí ako orbitrek spevnuje vonkajsiu a vnutornú stranu stehien ale aj zadok aj brusné svalstvo ma niekto skusenosti?