pripravok na rast prs??? existuje???

Denz

egresko- suhlasim.....
je to ucinne na sto percent no fakt pozor kde to natieras...moja kamaratka na to kaslala a teraz ma jednu cicinu na krku :((

egresko

No uz to to mnohi spominali. Treba rozkrojit cibulu a kazdy vecer si ich potierat kruzivimi pohybmy. Ked prsia este nemas tak potieraj tie miesta, kde chces aby prsia narastli.

aliosa2

Ahoojte. Mam 16a žiadne prsia ani nááznak toho aby nejake boli. Newjem co mam robit, aby narastli fakst sa za to hambim som z toho zuufaalaa poradte mi nječo fakt normaalnee pls.. Kujééém. wšetkyym.wopreed. :) :-*

viktorka37

ahojte
ja som vydatá, mám dve deti, a prsia som mala fajn,len ked som kojila. potom zišli kilá dole a prsia ako prvé. rozumiem vám baby, ktoré ste ešte slobodné, že sa hanbíte pre chalanom. niektorý sú naozaj hnusní. aj ja v práci, a to sú už, no mali by byť dospelí chlapi,mám kologov, ktorí si z necicatých žien veľmi škaredo uťahujú. vravím: ja som prsia zdedila po otcovi, a ja tiež nevidím, čo tam dole za delo máš. môj manžel si ma bral takú aká som, miluje ma, a vraví: hlavne, že sú citlivé a zdravé.
pekný deň.

michaelav

cawte, mne sa zväcsili prsia o dve cisla po tom ako som pribrala, cca10kg, len potom ak by ste chceli schudnut, tak to viete, prsia idu prve,,,:D

alz-bee

cumlicek: a tvoja mamka ma prsia velke?...lebo vies, niekedy genetika nepusti a zdedime po rodicoch aj to, co nechceme, respektive chceme (ale samozrejme nie je to pravidlo)...

cumlicek

ehm,ahojte baby...mohla by som sa spytat ci je normalne ze budem mat 15 a nemam takmer ziadne prsia, je to velmi deprimujuce ked niektore 15 rocne baby uz maju takmer perfektne prsia a ja nic

lesslie

kazdy mame prsne svaly, ak ich nemas beriem ta na vyskum ojedineleho pripadu bey prsnych svalov...sval a zlaza je rozidel :) bru noc a cvic :))