Nova poradna pre Akne

hraskulca

to o tom jadrovom mydle..mnohe z vas to asi vyskusali kvoli tomu clanku jedneho pana ktory si robil cely cas srandu...v skutocnosti ho to mydlo nevyliecilo

tu
lorinc.blog.sme.sk

a ja blba som naletela tiez a kupila som ho,ale este nepouzila :D...bojim sa,ved je to predsa len chemia na pranie...ale ak vam to SKUTOCNE pomohlo na akne sem s napadmi a skusenostami

hraskulca

to o tom jadrovom mydle..mnohe z vas to asi vyskusali kvoli tomu clanku jedneho pana ktory si robil cely cas srandu...v skutocnosti ho to mydlo nevyliecilo

tu
lorinc.blog.sme.sk

a ja blba som naletela tiez a kupila som ho,ale este nepouzila :D...bojim sa,ved je to predsa len chemia na pranie...ale ak vam to SKUTOCNE pomohlo na akne sem s napadmi a skusenostami

lucka856

a vyhadzali ste sa z toho zihlavoveho caju??lebo citala som ze na zaciatku sa moze clovek vyhadzat,zalozila som aj temu lebo lavu polovicu tvare mam dost zhorsenu a teraz neviem ci to tak ma byt alebo to je alergicka reakcia a mam s tym prestat :-/

jojkaaaa

to JADROVE MYDLO je zazrak:-O...pouzivala som kade co od koznej,ale jadrovemu mydlu sa nic nevyrovna!!!!..odporucam

kate222

ahojte..ja uz sice nemam taky obrovsky problem s akne aky som mala...ale po 3 rokoch sa mi opat vratilo..doktorka mi dala skinoren a este nejaky gel...ale skor sa mi plet este zhrosila ako zlepsila...nemohla som sa zbavit takych tych malych krupiciek na cele...a tak som sa dala na take tie prirodne veci...takze neumyvam sa zaidnou vodou z vodovodu..ale teplym odvarom z repika rano a vecer...rano si potom potom na vatovy tampon vytlacim stavu z citrona (dezinfikuje, ale mam aj take fliaciky po akne)a nakoniec dam krem (momentalne mam biodermu)..vecer opat umyjem repikom, necham trochu posobit, cistaica voda a krem...a 3x do tyzdna pouzivam masku z drozdia...1/3 drozdia, kvapka mlieka a necela lyzicka medu...po 4 aplikaciach mi vyrzane zmizli tie krupicky

hraskulca

to s tym jadrovym mydlom ma zaujalo...naozaj to pomaha?..ja neviem...ja uz som vyskusala tiez kadeco..najprv roacutane...uz nidky viac....depresie..rozne stavy,bolest hlavy neskutocna,zmeny nalad...potom zinerit,differine,teraz mam duac krem a antibiotika doxybene...zatial to vyzera nadejne ale bojim sa ze ked to dokoncim zase sa to vrati :(((

Lucia 5458

Ahojte, chcem len povedať babám, aby si dávali pozor na žihlavový čaj, lebo ja som ho pila každý deň 1liter asi mesiac a pol vkuse a zastavila som si ním menštruáciu...meškala mi 2 týždne, nevedela som z čoho, až som našla na nete, že žihlava má aj protikrvácajúce účinky, tak som ten čaj prestala piť a na druhý deň som dostala. Žihlava sa má piť najviac 2 týždne a potom má byť prestávka.