Nova poradna pre Akne

0x0

Ahojte, ja by som vám chcela povedať že mne na vyrážky dosť pomohol hojivý čajovníkovi roztok z oriflame-u. Odporúčam vyskúšať ale treba si to dávať pravidelne aj 2-krát denne.

nikol84

ALILIEN...nimbovu kozmetiku nahodou nepoznas?....rozmyslam, ze by som vyskusala nimbove mydlo a nimbovy krem, ale toho mydla sa obavam, neodporucili mi umyvat tvar mydlom, tak neviem....
a konopny krem?...ja som mala take male biele ?vyrazky? na hrudi a natierala som konopnym kremom a mne to vsetko pekne zmizlo dokonca aj flaky, ktore som mala po jazvach...ale na tvar som si ten krem neskusila ( sice je to krem, ze na akne, tak asi aj na tvar), ale neviem, nechcem ti to radit, lebo nemam skusenost, ze ako reaguje na plet na tavricke...

damian

allilien, aj v detskych mydlach je dost chemie.

Su mydla viac prirodnejsie ale neviem, kde na SK konkretne su, nezijem na SK dlho

lenušš

najlepsie je ich newitlaacat bo potom budu jazvy je dobre zajsta ku koznej alebo koznemu mne predpisali ROACUTANE a mam teraz plet a destska prdelka :ˇ) :ˇ)

Ivka 23

mne na tie drobné vyrážky na čele kožný prepísal differine gel a zatial som snim spokojná, už po piatich dnoch používania je to ovela ovela lepšie. Len sa bojím, že ak to prestanem používať tak sa mi znovu spravia. Máte s differine gelom nejaké skúsenosti???

damian

dorkaa, dobre je to mat niekde, kde neje prasno, alebo to prikryt - ale tak, aby sa tam dostaval vzdych a moc sa odparoval. Navyse, len do ran musi ist sterilny moc - cerstvy. Na kozu nemusi byt sterilny. Samozrejme, to neznamena, ze nema byt kontaminovany.