Rotana- točna- to gulate na cvicenie

eeeeee

Ja som bola včera u maséra a povedal mi že mám slabé priečne brušné svaly a preto ma bolieva chrbát. Odporučil mi práve rotanu a povedal, že mám na nej cvičiť 10 minút denne a stav sa mi zlepší. Vystriedala som za svoj život asi 50 masérov, tento je podľa všetkého najlepší, takže jeho rady sú dobré.

danushik

ja ju mám už zopár rokov....dostala som ju raz na Viacnoce a mne to celkom pomáha na mojom návode je že minimálne 300 otáčok denne....a tak za cca 2 týždne kilečko bolo dole...ked vás pri tom pichá v boku tak začínajte najprv pomaly a postupne zrýchlujte...alebo cvičte s prestávkami...stravu som si nejak výrazne neupravovala ale snažím sa vynechat sladké a biele pečivo

Cinka

Caute baby...takze po akej dlhe dobe ste videli apsom ako take vysledky??isla vam z toho cvicenia na rotane aj vaha dole???a upravili ste si dako stravu??a ak hej co take jedavate?potrebuje mzhodit z pasa a stehien...ak mate nieco zarucene co funguje prosim poradte..dakujem mozete pisat na mail lili1@centrum.sk

sade8

netreba zacat rychlo prvej pomaly a potom zrychlit, ja sa nedrzim nicoho ale asi pre lepsie efekt by sa ani nemalo......a ani sa neotacam dookola, nejak mi to ide dobre od zaciatku ze sa netocim dookola, asi tak 20 min. a budem zvysovat este na viac minut, takze spravim asi viac ako tych 500 za tolko minut ale pocitat sa mi to nechce

zuzana175

ja som to skusala uz aj tak, ze sa chytim pred sebou stolicky a hybem pasom...na druhy den som to veru citila...no a mna tiez hned z toho picha v boku,tak robim male pauzicky:D

jaja_jaja

Ja keď cvičím na rotane, tak prenášam váhu do nôh. Tak si regulujem aby som sa netočila okolo svojej osi. Skúste tak, ako keby ste kráčali. Určite na to prídete a nájdete si svoj spôsob. Veľmi dobre sa potom na tom pohybuje podľa hudby. určite na to prídete.

enalisa

aj ja som to kupila z Oriflame,skusala som sa na tom tocit,ale otacam sa stale cela okolo svojej osi :-) a po par otackach ma zacne z toho pichat v boku tak skoncim :-)ja ich spravim tak 20 a nie 500 boze to ako sa vam podari???

sade8

ja ju mam tiez doma......myslim ze to funguje hlavne na pas......ale mohlo by aj na nohy, pomohlo to niekomu aj na stehna???

ewelinka

ahojte babenky!!!aj ja som si kúpila rotanu z oriflame a cvičím na nej tak asi 500-krát,takmer každý deň,myslím si ,že to celkom pomáha na driek..prajem veľa zdaru!!!!!ale jasnačka,že aj stravu treba upraviť a športovať!!!