čo robiť aby som bola stastna??

Lolka

viem, ze je prvé poznam prikazanie, ale voci nemu sa nedopustam nichoho tazkého, ktoré by mi branilo neist na prijímanie, ak nejdem na prijímanie pre mna sú horsie iné hriechy. Ale samozrejme aj u mna ma prioritu milovat Boha. Len ho priznam sa malo milujem.

technécium

vysvetlenie je úplne jednoduché-never nikomu, kto ťa presviedča o svojej pravde-lebo on nie je boh/ teda žiadny pápež a pod./ ver len vo svojho boha-a toto prikázanie najviac dodržujem

Lolka

tak hej mozno ani bibliu nemozes chápat doslova, ja som sa ucila ze do prvého prikázania patrí modlitba, viem ze ked sa nepomodlím to nemam tazký hriech. Mozno tam patrí aj milovanie Boha, ale to je vlastne aj to modlenie, lebo ked Boha milujes más s ním vztah aj v modlitbe. No tak mi ty vysvetli prvé prikázanie, co pre teba znamená? Dodrziavas ho?

technécium

sinclaira temné sily priťahujú, dokonca ho aj vyhľadávajú- títo bojovníci však asi leerka nebudú ale tí najzákernejší, mám tušáka, že veliť im bude nejaký tam nižšie

technécium

lolka ja poznám komplet celú bibliu a vidím, že máš ako ortodoxný katolíci mylnú predstavu o nej-chápeš ju tak ako ju podáva cirkev, nie tak ako je písaná. najdôležitejšie prikázanie je 1-ja som hospodin, tvoj boh a nebudeš mať iných bohov okrem mňa, žiadne nezabiješ...-preto je desatoro rozdelené na dvoch tabuľách a na tej prvej sú len tri prikázania-tie naj, podľa poradia

technécium

fúha, jedna je už dosť leerka a ty hovoríš, že mám bojovať naraz z dvomi temnými silami, to bude sinclair potom unavený ani neviem aké artefakty použiť, ale asi to budú rovnocenný bojovníci

Lolka

technecium 3. a 6. 5. ked porusís nesmies prijímat sviatosti, a 4.len vtedy to ti uz aj svedomie povie kedy sa stáva takým velkym aby si nemohol íst na prijímanie, nepokradnes mozno aj to, ale to asi tiez pri velkej kradezi, mozno aj pri malej, no musís pocuvat aj svoj vnutorný hlas co je zle lebo aj cez ten ti hovorí Boh, musís vediet rozoznat co je zle a co je dobré. Len svedomie sa tiez delí na rozne. Su taký ktorý aj pri niecom tazkom necítia ze je tazké a je skrupulozne svedomie ked vo vsetkom vidí hriech aj v malickosti. Takze dolezité je aj zdravé svedomie. A poznas 10. prikázaní?