Hľadám niekoho kto vie písať slohy.

meForMe

no jasne ze ano..ja len potrebujem nejaku muzu co by ma poriadne nakopla:)lebo slohy a ja to nejde dokopy..no tak do stredy cca..

sob rudolf

OK, a dokedy? Dokázala by si si daný text upraviť tak, aby ti tvoj pedagóg uveril, že si to napísala sama?

meForMe

adelenka ak by si to nasla niekde na nete tak daj vediet prosim ta,lebo ja som to hladala a nic nenasla..vsade iba uvahy o tapakovcoch samotnych..

fooper

adelenka, netráp sa s tým, vygoogli čo sa dá, dodaj tam nejaké vlastné postrehy, napríklad čo je podľa teba reflexia doby, v ktorej to autorka písala a čo je rovnaké aj v dnešnej spoločnosti, vži sa (aspoň trochu) do jednotlivých postáv a hovor o tom, ktoré z ich vlastností má aj bežný človek v tomto uponáhľanom svete (nerozhodnosť, lenivosť, nenaplnené túžby, diametrálnu odlišnosť medzi vonkajším vystupovaním a vnútorným životom, neschopnosť tvoriť efektívne vzťahy, ale aj schopnosť presadiť sa napriek deformujúcemu zázemiu atď... ). A pokiaľ ide o to googlenie, hlavne nekopíruj súvislý text, učitelia v dnešnej dobe nie sú až tak počítačovo negramotní ako sa zdá. Držím palec, zvládneš to.

jaja18

ahoj ja som presne taka ista, ja vobec neviem pisat slohy, nabuduci rok maturujem a bojim sa ze ten sloh nenapisem :((((((((((