Delena strava

katka26

aha ... no ked sa stretavam s nejakym nazorom, tak väčšinou že ranajkujte ovocie ... alebo ked uz ta chyti nejaky hlad, tak jablko vecer - ale to by som umrela, mne ked je napriklad tazko po jedle, tak si dam jablko, mne do pol hodiny vytravi .... ja som po jablku este viec hladna, alebo mi pomoze ako som napisala....inac nejedavam uz velmi ovocie, sem tam.

Majka vidis rizotko som zabudla napisat ja ho casto tiez robievam, a Daduss dala si mi tip, supnem nabuduce aj sampiony donho ... na zmenu ....aj grenadir som dlho nerobila ..

Inac to je ako naschval.... teraz ked nepotrbeujem vediet co robit ma napadaju rozne jedla, ale ked to potrebujem tak mi nic nesedi, neviem, co uvarit..

daduss

mne napríklad aj pri 90-dňovke išla po ovocnom dni váha hore, preto som radšej jedávala zeleninu. Mám ja proste zvláštny metabolizmus. ale v nejakej literatúre som čítala, že ovocie by sa nemalo jesť na večeru, a to som predtým bežne robievala. Teraz som z toho upustila

daduss

niektoý deň bol v pohode, a niektorý deň bol taký že som skončila s migrenou, ktorá trvala aspoň dva dni. Trápila som sa a s váhou to nejak veľmi nehlo. Ale vyskúšam tú šťavu zajtra, a potom uvidím.

daduss

moje najoblubenejšie jedlo je zeleninové rizoto so šampionmi.
potom si robievam granadír, špenát, karfiol, brokolicu, cestovinu...
neviem majka na čo dostaneš chuť...
a večeriem prevažne zeleninu a bielkoviny. bud čerstvý zeleninový šalát, alebo nejakú dusenú zeleninu a k tomu, syr, mäsko alebo vajcia, tuniak, a podobne. Podľa toho na čo dostanem chuť.

katka26

uz si nepamatam ako si zvladla vodny den pocas 90dnovky?? No daj si taky ..urcite to nieco urobi .... a neviem ci by vodny den bol vhodny ked si chora ..velmi nie ...

Ja by som si dala vodny ....vyskusat ...co by to urobilo s vahou teraz .

daduss

katka... asi si dám odľachčovací deň zajtra. máš pravdu.
Raz za čas nezaškodí a pri 90-dňovke sme to mali každý štvrtý deň.
ale nebudem piť iba vodu, lebo to by ma zase strááášne bolela hlava, ale budem piť zeleninovú šťavu. paradajkovú alebo cviklovú. Kúpim si v tescu bio ak budú mať, a ak nie tak takú klasickú si kúpim.
a dnes naobed mám iba dva jogurty a raňajky iba jablko, lebo som včera bola poobede hotova a nič som si nenachystala. a večer si dám cukinu s tofu...
nejaká som chorá, nachladeá, bolíma celé telo, kýcham o stošesť

katka26

no ja som si navarila na dnes a na zajtra na obed kapustu v paradajkovom pretlaku .... potom sa chystam urobit kuracie pečienky na zeleninke - vynikajuceje to so zeleninovou zmesou kukurica, mrkva, hrasok - a ja jedavam len kurciep ečienky, cele varenie trva 8 minut je ot velmi rýchlo urobene, a uplne jemnucke, inú pečen nepapam ... alebo fliacky s kapustou, alebo zapekana zelenina s cestovinou, alebo cestovinový šalat, alebo spenat so zemiakmi alebo len s vajickom ... rybky ... len tak na masle, alebo na oleji oprazene ...

maria21

mohli by ste napísať čo jete ja mám nejak prázdno v hlave neviem čo si urobiť. Potrebovala by som čo večer tak to aj na druhý deň na obed. Lebo keď si večer varím na druhý deň, tak zobkám aj z toho a štve ma to.