tetovanie

laura24

Ahoj! Ja som sa dala tetovat asi v polovici oktobra. Chalan tetuje doma v izbe, ale mal vsetko sterilne a chodi k nemu kopec ludi. Je zamestnany v tetovacom studiu, ale robi to proste aj doma. Som spokojna, mam krasne tetovanie :o) ale keby to nebolo na odporucanie kamarata, tak idem tiez radsej do studia.

lenka22

aj ja mam tetovanie, ale tiez od profesinala zo studia... radsej si priplatim ako by som mala riskovat daku zltacku alebo co....

lenush

aj ja by som ti radila dat si ho spravit v studiu mojej kamaratke to robil jej znamy(neprofesional)a cele sa jej rozlialo a tak....dala si to odstranit...sice za to zaplatis viac alebo celu sumu...ale oplati sa to....ja si tiez idem dat tetovanie...a urcite pojdem do salonu....teda nechcem odsudzovat niektorych lidi co to vedia a nerobia to profesionalne....ale aj tak by som neriskovala...:)

vivaaa

ahoj.ja mam skusenosti a radim ti daj si spravit tetovanie v studiu.riskujes zlu hygienu(nebodaj infekciu)neprofesionalny pristup-ci uz v namete alebo prevedeni a mysli na to ze to mas na cely zivot tak nehlad na cenu.ide predsa o tvoje telo tam cena nerozhoduje!!!takze vela stastia vo vybere studia!na to si daj cas alebo daj na odporucania znamych atd....vela stastia a stastny vyber:)