Oreganový olej

Príspevok v téme: Oreganový olej
asined

RNG - chcela som, sa ti úprimne po´dakovať za úžasnú radu, oreganový olej poradil okamžite po prvom užití na moje (5 mesiacov) pretrvávajúce problémy s mykoplazmou. problém je, že akonáhle dávku len na niekolko dní vysadím, objavia sa problémy znova (bolesť hrdla, pobolievanie na prieduškách. beriem aj silné probiotiká, obmedzujem cukry.rada by som sa spýtala, ako dolho je potrebné oreganový olej užívať, aby sa mykoplazma zlividovala natoľko, že sa už nevráti s príznakmi ochorenia horných dýchacích ciest. okrem iného mám pocit, že mám viac energie a cítim sa po telesnej aj duševnej stránke posilneá a vyrovnanejšia. ešte raz úprimne ďakujem a odporúčam ako prírodnú aleternatívu pri mykoplazmách.

filipko

Dakujem za odpoved. Chcem sa este spytat, ake davkovanie mam nasadit 4 rocnemu dietatu. Teraz momentalne este doberame po dvoch tyzdnoch ATB, uz sme boli aj na kontrolnom RTG ale stele ma nalez na pravej dolnej strane. DAKUJEM, davam do oleja velku nadej a pevne verim ze nam to pomoze...

RNG

filipko, ucinok oreganoveho oleja je za 24 hodin pri dostatocne velkych davkach, prejavi sa masivnym vykasliavanim hlienov zo spodu pluc a to trva den dva, az sa pluza viacmenej ocostia. Dobre je pokracovat branie ale cely tyden, dokonca i viac, lebo telo je urcity cas chulostive(rekonvaslescencia, oslabenie) a moze nachytat nakazu spat.

filipko

Ahoj. Ten olej by som potrebovala co najrychlejsie. Syn zas zacina pokasliavat podotykam po preliceni(kvazy). Nechcem aby to zase vyvrcholilo do bolestiveho kasla. Potrebujeme sa co najskor zbavit virusov. RHG chcem sa spytat kolko asi trva liecba tymto olejom? Dakujem...

RNG

Oreganovy olej pomaha na problemy s dychacimi cestami, ale na specificky mykoplazmy je GSE roztok a hlavne extrakt z olivovych listov(3x750 mg, 20% oleuropein) klinicky ucinnejsi.
Osobne by som bral pre istotu samozrejme vsetky tri.