autobus a wc

Príspevok v téme: autobus a wc
acidko1001

caute ludia.moj problem je takyto.cestujem kazdy den do prace autobusom 90 min.tam a 90 min domou.problem som nikdy cestovat nemal az do jedneho momentu pred 4 mesiacmi sa mi stala taka vec chcelo sa mi strasne ist na velku.autobus som zastavit nechcel boli sme na dialnici.o 2 tyzdne sa mi chcelo ist znova na velku.bolest a krce az do prace.na 3 krat po tyzdni ma to zase chytilo a to uz bola taka bolest,ze som odpadol a zobudil som sa cely spoteni az v praci.tak som pred tym ako som sadol do busu zacal chodit na velku aby ma to nechitilo.brucho ma rozbolelo v buse aj ked som bol na velkej a oto viac ked som nebol na wc.tak som zacal chodit autom tento problem sa mi preniesol aj do auta chce sa mi ist na velku a tak isto aj ked mam niekam ist napr. do baru.poradte mi co mam robit aby sa mi nechcelo ist na wc robi mi to uz vacne problemi

vikuska

Ja mám to iste - problem s cikanim a hnacky ale chytá ma to len v buse - je to taka fóbia, stále myslím ze co robit ked mi bude náhodou treba (samozrejme že mi je potom treba) a šofer predsa nezastaví za kazdým kríckom kvoli mne a je to aj trapas. Ostatne dopravné prostredky bez prob. lebo viem ze sa mozem inde kedykolvek vycikať (lietadlo, vlak - autom zastanem kde chcem).Je to určtie psychické.

kachnicka

Ja mam obdobny problem, ale nejde o velku, ale malu. Mam priam fobiu ist autobusom, co ide viac nez dve hodiny bez prestavky. Silou psychiky sa mi zacne chciet cikat niekedy aj behom 5 minut, hoci som nic nepila. Snazim sa tento problem prekonat, nemysliet na to. Rano pred cestou nepijem caj, lebo ten to este znasobuje. Treba sa dat hlavne do pohody, niecim sa na tej ceste zamestnat, napriklad pocuvat hudbu, odviest niekam myslienky. Myslim, ze to tak bude aj u teba. Alebo si jednoducho povedat, ze predsa uz som rano na WC bol, netreba mi teraz. Proste si to vsugerovat. Drzim palce.

jamka

to bude psychika. musis sa naladit tak,z si uz kakat bol a uz ti nebude treba.a nestresovat sa a necakat na to ze ci ti bude treba alebo nie

acidko1001

rano s wc problem nemam dokonca sa na to budim pravidelne,ked sa mi nechce tiez si davam vodu a do 10 min uz sedim na zachode.horsie je to aby to cez den na mna neprislo.doteras som stim problem nemal

Karla Lei

skus kazde rano ked vstanes dat si pohar teplej vody s citronom. A za chvilku pojdes na wecko:) u mna to tak zabera kazde rano a cely den nemam potom problem