maturita 2009

simkkka

severanka: ono je to tak, ze ti nemozu dat o viac ako dva stupne horsiu znamku aku si mala na poslednom vysvedceni, cize ak si mala jednotku nemozu ti dat horsie ako 3.

severanka

jaja 111: musím ťa sklamať ale toto nie je pravda, je to len výplod jednotkárov, ktorí sa utešujú tým, že sú neohroziteľní... prepáč, ale ak nič nevieš, predsa ti nedajú trojku len preto lebo si jednotkár, a ja , čo som ako prepáč, ale vedela takmer všetko, len ma ciele dostali do úzkych svojimi otázkami, som tiež dostala trojku... to by nebolo fér...

takže sa na toto nespoliehaj

alz-bee

jaja111: to mi pripada byt riadna hlupost...nevravim, ze vsetci, ale mnohi profaci nie su az take svine, ako sa zda. Vedia, ze ti studenti su vystresovani, ze mozu aj zabudnut a aspon na nasej skole to bolo tak, ze sa nas snazili nakopnut-poradit nam, vraviet nam, nech sa ukludnime, nech si premyslime...ale je to aj o tom, ako sa clovek ucil za tie styri roky, ako ho vnimali profaci...ja som mavala na strednej 1,2 a profaci mi od zaciatku vraveli, ze aj keby som nic nepovedala, tak zmaturujem :-P...ale aj tak som sa bala, to je jasne...

severanka

baby, úprimne závidím všetkým, ktorý zmaturovali na jednotky...
ja som dostala zo sloviny jednotku, ale z odborných predmetov trojku a doteraz nechápem prečo, pretože moja odpoveď nebola zlá, a teraz sa cítim ako posledná socka, všetky kamošky zmaturovali na samé jednotky, frajer minulý rok na jednu dvojku, len ja ako socka budem mať trojku na maturitnom vysvečení...

mia 90

tak ja mam tiez uz skoro po maturite, slovencina aj ekonomika za 1, len zajtra s anglictinou to bude horsie nie je to moja silna stranka, z ekonomiky som tak isto nevedela vsetko mozno polovicu tem co som vedela komplet a dalsiu co aspon daco, a slovencinu som sa zacala ucit cez vikend.nakoniec som si vybrala temu co som ani nechcela, oravski rodaci,ale dalo sa to vykecat kedze som z oravy:-Da inaksie velmi zalezi ake znamky si mala cely styri roky, alebo ako aku ziacku si ta pamataju

smejko111

Ahojte všetci....za týžden maturujem a bojím sa:((ale dufam že to zvládnem a držím Vám všetkým palce čo maturujete!

aeshly

ivanka174... len nestresuj. aj ten, čo ide medzi poslednými, môže si vybrať tému, kt. ani nevidel a vôbec ju nevie. Takže tak to neber. ja sa učíl lit. postupne po obdobiach, ale naozaj len to najnutnejšie, proste základy, lebo mám už málo času a veľa neviem, tak nech viem hoci z každého menej,a el nech aspoň ku všetkému čo to poviem, ale to samozr. závisí od každého zvlášť. sama musíš uvážiť čo vieš... podľa toho si stav aj priority a tak sa uč.