Sindrom vypalenia?

Príspevok v téme: Sindrom vypalenia?
rodrigez

Ahojte, ako sa nazyva stav, ked vas nic nebavi. Resp. mate dobru pracu, sukromie v pohode, ale aj tak nie ste spokojni. Moja praca je fajn, ale nabavi ma kazde rano vstavat, makat jak idiot a pritom jedine na co sa dokazem tesit je nejaka 2 tyzdnova dovolenka raz za rok. Aj to je taka ze by som si vedel predstavit aj inde 2 tyzdne. Nebavi ma to tu... cely zivot len robit a riesit nejake uvery, hypoteky a fungovat tak, ako by sa "malo". Najhorise na tom je ze neviem ako z toho von. Na co si len spomeniem, vsetko robim len preto, ze sa to tak asi ma a ma to tak byt, popripade sa to ocakava. Je mi z toho zle, nebavi ma to tu... Ako ste na tom vy? Preco vlastne fungujete? Ja neviem na nic prist...

jamka

blbost..syndrom vyhorenia je vtedy,ked je clovek neustale v strese,ale neprestane sa nahanat,vsetko sa toci koldokola az potom vyhori,tzv "Burnout" =fyzicke a psychicke vycerpanie. to co mas ty je APATIA

myslim ze taky stav prepadne z casu na cas kazdeho.ked sa ti nepacia spolocenske stereotypy a zitie tak "Ako by sa malo" tak zi tak,ako chces ty..najdi si nieco co ta bude bavit,nejaky novy impulz v zivote..sprav nejake zmeny

jamka

blbost..syndrom vyhorenia je vtedy,ked je clovek neustale v strese,ale neprestane sa nahanat,vsetko sa toci koldokola az potom vyhori,tzv "Burnout" =fyzicke a psychicke vycerpanie. to co mas ty je APATIA

myslim ze taky stav prepadne z casu na cas kazdeho.ked sa ti nepacia spolocenske stereotypy a zitie tak "Ako by sa malo" tak zi tak,ako chces ty..najdi si nieco co ta bude bavit,nejaky novy impulz v zivote..sprav nejake zmeny