regulon

severanka

niekto : pochop, že ak majú baby v rodine výskyt trombozy a berú HAK, veľmi ľahko sa im stane že dostanú trombozu aj ony... a nie z HAK... ale z toho, že zatajuju dôležité veci...áno, trvám na tom, že by ju zabila každá HAK, pretože ZATAJILA to že má srdcovú vadu...veľmi vážnu...ja asi ten prípad pamätám... a to, že to nie je napísané v tom článku, to len svečí o tom, že si píšu na tých stránkach len to čo im vyhovuje... čiže , áno to dievča by zomrelo z každej HAK lebo bola nezodpovedná a vážne chorá...pochop jednu vec: ty vieš o babách ktoré mali z HAK problémy, ale nepoznáš ich choroby a rodinnú anamnézu a nevieš aké závažné veci zatajili a tiež nevieš koľké z nich fajčia a zle sa stravujú a nedodržujú pitný režim, a pod... pochop, že ty poznáš len problémy ale nie vznik problémov... nič nie je len čierne alebo len biele...

niekto

ja viem ze jej nesadla a to mi zili vobec netrha
tu nejde o to ci sadne alebo nie
pisalo sem uz viac bab ktore boli z hak nadsene az kym nazacali mat problemi
jednej zacali padat vlasi druha mala krvnu zrazeninu ....

leerka

severanka, aky paradox....ja osm brala lyndinette a z tej som bola naladova svina a ese aj nechut k sexu som mala a teraz beriem novynette a neviem si ju vynachvalit....

takze co z toho vyplyva niekto? no asi to, ze kazdej sadne ina hak a tvojej ta prva akurat nesadla...no smola...stava sa

niekto

presne si to vystihla zabila by ju kazda hak

az na to ze nezatajila tazku srdcovu chorobu ale hak
to co ju zabilo mala z hak
problem bol v tom ze lekari urobili chybu
ale to je ulne jedno ide o to ze hak ma potencial zabijat aj ked sa to bezne nestava tie vazne vedlajsie ucinky niesu az take zriedkavae a to vacsina bab nevie a preto to beru a preto su aj take ktore pri hak fajcia a preto som sem napisal ten link aby si kazda ktora si tuto temu precita uvedomila ze hak niesu cukriky ....

severanka

sa choď prejsť okolo ktorejkoľvek strednej školy počas obeda a uvidíš koľko maldých báb fajčí ... a keď si k tomu domyslíš, že toľko báb aj berie _HAK tak pochopíš, prečo HAK zabíja...

severanka

niekto: ja som brala najskôr novynette a bola som totálne frigídna hašterivá beštia a potom som to zmenila na yadine a je to ok... tvoja bývalá tiež mohla zmeniť a mohla byť ok

severanka

to že tá baba zomrela , nijako s REGULONon nesúviselo, jednoducho, zabila by ju každá HAK, pretože zatajila veľmi vážnu srdcovú chorobu...samozrejme, je mi toho nesmierne ľúto, že musela zomrieť, ,ale proste, treba rátať s tým, že ak niekto zatají vážne zdrav. problémy , tak musí rátať s veľmi vážnymi následkami... samozrejme, na HAK sa nesmie fajčiť a verím tomu, že min. 95% všetkých dievčat privezených do nemocnice z trombozou kvôli HAK fajčilo (fajčí)... mám XY spolužiačiek ktoré to berú a dymia každý deň pred školou každú prestávku ako staré lokomotívy... jednoducho, tie baby často zo sebou strašne hazardujú... tak to nehádž na tabletky, ale nech sa ženy správajú radšej k sebe trocha zodpovednejšie...