Migrena

tyrkys

ahoj vsetci. Tiez som mavala od malicka migreny a nevedela som si poradit. Trvalo to asi 30 rokov. Brrrr este dnes ked na to spomeniem. Potm som zacala pozorovat z coho mam bolesti hlavy. pomaly som na to prichadzala a zistila som, ze je to od nespravnej stravy. Potom som zacala davat vacsi pozor na stravu aby som neprekyslila zaludok. Aj tak som mavala este migreny a citila som sa upchata. Az asi pred rokom som zacala brat kvapky na ocistu organizmu a zmenila som stravu, zacala som viac pit a viac sa pohybovat a cuduj sa svete, hlava neboli. Je to fantasticke. Prajem to aj Vam. Tie kvapky posobia aj na upokojenie nervov. Prajem aj vam, aby vas uz nebolela hlava. Drzim palce.

blazka

migrenou neviem ci to mozem nazvat. tiez to mam asi z chrbtice. bolest hore nad celom. neskutocny tlak, ako keby som isla hlavou proti muru. najprv zaberal ibalgin, teraz mam na predpis Quarelin. bolest zacina hore na cele a pomaly prechadza az dole k zadnej casti krku. tiez vidim fliacky, vela spim, nevladzem pracovat.

anet1

ahoj Vierka som poradca firmy LR a naša firma má produkty z Aloe Vera gélu a mám klientky/pacintky/, ktorým Aloe pomohlo zbaviť sa migrén už po dvoch mesiacoch, tá pani mávala silné migrény, upadla skoro až do kómy a tri dni nemohla chodiť do práce, pomocou našich produktov sa je možné migrény zbaviť aj bez liekov, ktoré majú nežiadúce vedľajšie účinky ... ak máte záujem vieme sa stretnúť, stačí ma kontaktovať na t.č. 0904289929

vierka

mňa bolí pravá časť hlavy v spánkovej kosti,taká hnusná pulzujúca bolesť,ktorá ako keby vchádzala cez spánkovú kosť a prechádzala pravým okom von.Radšej by som rodila,ako prežívať migrénu.a okrem tej bolesti aj hnačkujem a zvraciam naraz.

kimka

Ja mavam migrenu od zakladnej skoly. Este ked som bola asi tretiacka na zakladnej skole, tak som bola u svojho detskeho lekara a ten ma odpisal s tym, ze simulujem. A cele tie roky som trpela ako kon. Potom som prisla do bratislavy a tu som absolvovala asi pred piatimi rokmi vsetky potrebne vysetrenia, krv, neurologia, ocne a nic mi nezistili.Mne totiz migrena zacina tym, ze prestanem vidiet a pred ocami mam len same flaky a asi po 20 minutach sa mi zrak vyjasni a zacne ma boliet hlava.Ale tabletku si davam ihned, ked zacne ten problem s ocami. Niekedy nezaberie ta prva tabletka vobec az ta druha.
zuzana mna bolieva ta cast nad celom, je to fakt desne.

zuzana175

a v ktorej casti hlavy vas bolieva?? mna to zacne najprv nad lavym okom a potom to prejde do pravej strany...lava strane je uplne v pohode,,len ta prava strana. pocit na zvracanie, a az do oka mi to prechadza.

janíča

migrény mavam asi 11rokov,prišlo to nečakane raz a potom po par mesiacoch znovu a asi po roku už boli u mna nastahovane natrvalo. pomahaju mi miešané čipky na migrenu-robia ich v leviciach len v jednej lekarni a denne si možete dař jeden max. dva. používam ich vyše roka a zaberaju asi do desiatich minut-lieky mi velmi nepomahali,lebo tiež sam vždy vracala. ak mate možnost,odporučam,nevratila by som sa už k liekom( liečila som saaj u neurologičky,asi 4-5 rokov