Vazelína

TATOPU

Ak mate záujem o naozaj kvalitnú a certifikovanú vazelínu v bio kvalite a ešte za rozumnú cenu 150ml 10€ tak ma kontaktujte na clubzdravie@gmail.com

emmy77

Ja mam extra jemnu bielu vazelinu Vitar so zlozenim:petrolatum, tocopherol acetate. Je tu tiez zvyrazne ze nie je parfemovana,nedrazdi pokozku, s vitaminom E (antioxidant) a vhodna aj pre citlivu detsku pokozku. Som s nou spokojna a myslim ze tuto mozem pouzivat

hany1995

Kozmeticka vazelína je vhodná na vrásky aj na rast mihalnic poviem vám používam ju 2 týždne a mala som stašne zničené mihalnice od umelých a velmi mi to pomohlo kupila som ju v dm za 1.89 fakt odporúčam zaberá to

IvetaD

Milá Delphia. Predpokladám, že nemáš ani medicínske vzdelanie a nie si asi ani kozmetička, lebo ináč by si vedela o množstve priaznivých účinkov aloe vera. Ale nakoľko si mi dala otázku - odpovedám, vymenujem aspoň najzákladnejšie z účinkov: Okrem spomínanej regenerácie a hydratácie sú to dezinfekčné účinky a antiseptické úč.,dokáže znecitliviť tkanivo a uľaviť tak od bolesti a to aj hĺbkovo vo svaloch a kĺboch,rozširuje kapiláry, čím pomáha stimulovať krvný obeh, zlepšuje imunitný systém,čistí a vyživuje bunky, urýchľuje bunkové delenie,priaznivé účinky pri popáleninách,chráni pokožku pred účinkymi ÚV žiarenia,rýchlejšie hojenie rán, obmädzenie vzniku infekcií, vznik minimálnych jaziev,obmedzuje tvorbu voľných radikálov,podporuje činnosť trávenia,čriev a pankreasu,zmiernenie bolestí spôsobených následkom artritídy/aj keď ju nevylieči/,prevencia vredovej choroby/aktívne pôsobí proti Helicobacter pylori/,prečisťovanie tráviacej sústavy,vytváranie priaznivej bakteriálnej flóry,dodáva organizmu vitamíny,prečisťuje cievnu sústavu,znižuje hladinu cholesterolu,priaznivé účinky na chrup a ďasná,na podporu rastu vlasov,hemoroidy,výrony,vredy...Stačí? Nechce sa mi viac rozpisovať,ale ak potrebuješ viac- nájdi si to v knihách či na internete.

mnamka257

ja by som si na tvojom mieste tolko riasenky nedavala, ale ved to je len na tebe...a inac odlicovace garnier sensitive su veelmi dobre-aj odlicovacia voda aj mlieko...a kedze su bez aromy tak vobec nestipu aj ked sa ti dostanu do oka-ja nosim sosovky takze mam citlive oci a s tymyto odlicovacmi som veelmi spokojna...a prvotriedne odlicuju-vyskusaj ...stoji to zato

buxa

ja som sa uz skusala odlicovat(OCI) klasickymi odlicovacmi(Garnier,Ab...)a myslim,ze su tiez dost chcemicke...vzdy ma ukrutne palili oci

skusila som vazelinu aj modru indulonu o ktorych som sa tu docitala,-a bol to sice taky neprijemny mastny pocit-ale dalo sa to zniest,okrem toho to slo krasne rychlo dole-A NIC MA NESTIPALO

takze som sa rozhodla odlicovat oci si budem bud VAZELINOU alebo MODROU INDULONOU-efekt rovnaky,len odlisne konzistencie

CO JE MENEJ SKODLIVE-aj ked viem,ze tu pisete,ze je to velmi skodlive,ale ja si to nepcham na plet,ale na mihalnice

Zlozenie:

VAZELINA- 100% paraffinum liquidum

Indulona(modra univerzalna)-Aqua, Petrolatum, Lanolin Cera, Paraffinum Liquidum, Cholesterol, Perfum

delphia

och Iveta!...

no skus vymenovat aspon 5-6 z tych 270! pozit. ucinkov :))
samozrejme okrem spominanej regeneracie a hydratacie :))