ako sa rozísť keď sa lúbime

Príspevok v téme: ako sa rozísť keď sa lúbime
Michala11111

ahojte prosím Vás ja som už fakt v koncom sme s priatelom už vyše troch rokov, z toho už rok a pol spolu bývame v podnájme. Ach stále sa hádam vážne stále donekonečna len hádky, už sme sa minimálne 10x rozišli a stále sa k sebe vraciame. A prečo? len kvôli tej debilnej láske čo nás drží pokope. Keby si mám vybrať najradšej by som ho nelúbila...........ako dalej??

meForMe

Ahoj..ja som mala toto iste v minulom vztahu..cca 1,5roka..len neviem ci ma aj on ku koncu lubil,no ja jeho velmi,neskutocne velmi moc,aj by som zanho zomrela..no ked som tie kazdodenne hadky uz nemohla vydrzat,vacsinou to skoncilo tym ze som sa rozplakala,povedala som si ze aj ked ho lubim,na lasku treba dvoch a skoncila som s nim..aj ked este mi obcas volal a pisal sms,ja som mu neodpovedala,a po 2,3mesiacoch som z toho bola vyliecena..a ked som ho asi po roku stretla ani som ho nepozdravila,lebo som vedela ze by som sa mohla zas namotat..a teraz s odstupom casu zistujem,ze ako som mohla s niekym takym chodit..moja zaslepenost nemala hranic.. ale tym ti nechcem povedat ze ani on ta nelubi,ale to ze keby si sa rozhodla to skoncit,UPLNE sa od neho odputaj!!

niekto

Michala11111 treba sa snim porozpravat normalne ze co ti vadi
ked mu to takto hodis ze aka si ty super ze si sa vratila skoro a on pride az o jednej tak sa necudujeze sa nastval
kebyze mu to povies normalne ze ti to vadi ked sa vrati tak neskoro a nie ako vycitku urcite by nebol ohen na streche

treba sa proste rozpravat vacsina vstahou konci kvoli tomu ze sa partneri nerozpravaju

CMu_Q

ja mam, resp. som mala (uz to ustupuje) podoobny problem, s rozdielom ze mame vztah na dialku nakolko sme´po roku chodenia zacali studovat na roznych univerzitach, teraz sme spolu dokopy 2,5 roka a ten prvy rok co sme boli od seba boli straaaasne hadky, kazdy tyzden, stale hrozil koniec,lenze sa stale lubime a nedalo nam to akosi,... tak som sa zacala viac snazit, nakolko ho viac poznam, viem co mu vadi, viem kedy mam radsej drzat hubu s prepacenim :) a tak to uz teraz ustupuje, naposledy sme sa hadali pred 2 mesiacmi a aj celkovo je to pomenej... len by este bodlo keby sa aj on posnazil :)

Michala11111

aaach to je veľmi ťažké proste stále v kuse len hádky. Aj dnes ma tak rozčúlil tak išla som von s kamoškou a ked som prišla v dobrej nálade som chcela že pojdeme aj my dvaja jemu sa nechcelo tak oki. Išla som si lahnúť do postele a len tak nevinno som proste poznamenala že aké on má dobré dievčatko že som som šla von o 7 a už o 10 som bola doma, že nie ako on ked chodí von o 9 a príde domov o 1 ráno. A to už bol ohen na streche už mi len povedal daj mi pokoj, kašlem na teba a totálna ignorácia. Ach mám sto chutí odísť už raz a navždy!!!!!!
Len sa bojím že ked by ma to prešlo zas by som to lutovala lebo ho lúbim aaaaaach to je hrozneeeeeee