vylievanie srdiecka

Príspevok v téme: vylievanie srdiecka
srdiecko xyz

som smutna, lebo som alergicka na jednu vec...na vec, ked priatel spomenie jeho davnu platonicku...nespomina ju casto...uz ju asi polroka nespomenul {ved spolu nic nemali...) a dnes sme sa trosku poskriepili a neskor ho napadlo (lebo sa vonku pri stole hovorilo o jednom cloveku) napadlo ho: vies kto je ten xyz? to on chodi s tou mojou platonickou...tvarila som sa dalej, ze vsetko oki, ale nechapala som, preco ho to teraz napadlo...a vrta mi to este aj teraz v hlave...ano, ziarlim...ale ja nikdy neziarlim...len toto ma vytaca...viem, ze ma lubi, tak neviem co riesim...vadilo by vam take nieco alebo by ste to brali v pohode a nerobili si z toho taku tazku hlavu ako ja?? a sme spolu uz dlhsie...rata sa to na roky, nie na mesiace...takze ta platonicka - to je stara zalezitost...ale stve ma to:(

izabel33

no ved zacnmite spominat baby aj vy vasich nejakych byvalich pri nevhodnych prilezitostiach uvidime ako sa zatvaria oni si myslia ze boli strasne dolezite v ich zivote a musia sa s vami o to podelit ale co koho do toho ze jeho platonicka toto alebo hento ved klin sa klinom vybija zvolte rovnaku taktiku

noonaa

chapem,ja ziarlim na byvalu....a tiez ju spomenie obcas,pri nejakej prilezitosti,ale vie,ze ma to stve,,uz aj dost trapne sa citim pred nim.... ale boli to,sama neviem,preco na nu ziarlim,je aj dost pekna, boli spolu dlho a stale mi ju niekto vyhadzoval na oci a spominal,ale keby trosku rozymslal aspon on,ja mu nikdy ex nespominam.... neviemm sama, vadi nam to,ale zaroven vieme,ze nemame pravo zakazat im o tom hovorit,ale na toto by mali mat chlapi taku "kontrolku" ktora mu posepka ,ze : Janci:) hoci ty nemyslis nic pod tym,ked spomenies platonicku alebo ex,tvojej najmilsej sa to zle pocuva,tak sa radsej zdrz tej vety....