slepe crevo??

januskaaaaa

ahojte zeny, slepak rieste co najskor! mne ho vybrali v novembri po tom , ako som mala tri roky problemy, bolesti (zaludok a tam pri pupku vpravo) a sem tam vracania...tri roky som sa trapila, a doktor ktory ma operoval mi potom povedal, ze som ho mala uz naderaveny, ze sa mi aj trocha hnisu vylialo do brucha takze to museli aj cistit... dajte si to cim skor! mne to robili laparoskopicy- je to menej bolestive, male jazvy, a po tyzdni ste celkom ok...necakajte na najhorsie! drzim vam palce!!!

bobrik

Baby ak vas pobolieva pod pupkom v pravo, bude to pravdepodobne slepak, mna to tak bolelo vyse roka,ale nepravidelne, obcas, potom som radsej isla k lekarovi a urobili mi test a zistili zapaleny slepak. Mali by ste ist za lekarom,kym to nie je strasna bolest, nevraciate, nehnackujete, on vas vysetri a objednate sa na operaciu. Ked uz to bude zle, bude to tazsie, kym pridu na to co vam je, moze vam prasknut slepak, v lepsom pripade vam to zaleje vajecniky atd.. v horsom mozete zomriet. Kamoske prasklo a dostala otravu, museli jej menit cely krvny obeh, na poslednu chvilku ju zachranili... Preto odporucam neodkladat to

animne

vies,ja mam trochu problem v poslednej dobe aj s nafuknutym bruchom,mylsim,ze odkedy beriem jedny lieky... tak mam obavy,ze ak by som sila teraz na pohotovost,ze zacnu riest nafukovanie a toto---do kelu,neviem,co robit, nechcem to podcenit,ale nechcem tam ist,nieco mi brani,som total blba....teplotu som mala raz, ale asi z unavy,to preslo...len som sa docitala,ze ti moze byt aj dost zle od zaludka,co mne je statocne.... dufam,ze si to len nahovarame...idem si lahnut :( zajtra popiseme,mozes mi napisat na idess@azet.sk... neviem,na co cakam, preco nejdem dnes k dr....tam by mi hned urobili sono,keby som isla k obvodnej, to by zabralo vela casu....jaj,strasne dilemy

animne

vies,toto iste trapi aj mna+ bolest napravo od pupka,ale ked som tu zalozila temu,ludi ana man kaslalli.... akurat teraz rozmyslam,ci idem na pohotovost,aj ked prave teraz to neboli....fakt neviem,ze co,nie je to nezensitelna bolest,ale taka neprijemna,nepravidelna