panna=trapas?

...

no nelam si hlavu, ja mam 24 a tiez som este panna. tento samotny fakt ma moc netrapi, skor to, ze nie je clovek, ktory by to zmenil. a tiez som bola toho nazoru cakat na toho praveho, ale co ak neexistuje... preto si myslim, ze to cakanie nemalo zmysel, no na druhej strane by som sa s nikym nevyspala len tak, toho by som nikdy schopna nebola. musela by som mat rada, lubit, ak nie milovat toho dotycneho. netrap sa. snad raz vyjde slniecko. drzim palce, vela stastia.

tressska

Hlavu si s tym urcite nelam, mam vela kamaratok v vtvojom veku, o ktorych viem, ze su este panny a su v pohode..ziadne jeptisky ani nic radikalne...Ale dalsia vec je aj ta, ze cim dlhsie to budes odkladat, tak tym ta blana bude pevnenjsia a potom to moze byt komplikovane a ovela viac bolestive..to nemam z vlastnej hlavy, ale od sexuologicky..

elen21

vobec to nie je trapne, naco sa ponahlat a za aku cenu?... ja som prisla o panenstvo v 25 a vobec nic som nezmeskala...)

bozica

trapne to nieje ked to tebe vyhovuje...ja som panenstvo stratila pred 17tim rokom...a kus som aj potom olutovala ze to bolo skoro ale potom prisla s tym aj chut :-) ja som toho nazoru na co odkladat pre "praveho" dakedy praveho stretneme az ako 30 - 40 rocne.... :) a prvy krat to nikdy nieje ono ...

Lolka

a nerozmyslaj tak ako vacsina ludí tu na fore, nedaj sa nimi ovplyvnit, zato ze vsade cítas ze zijú sexuálne neznamená ze mas aj ty..