kozmetické poradkyne Oriflame

Príspevok v téme: kozmetické poradkyne Oriflame
severanka

Čaute baby... Rada by som v tejto téme zhromaždila všetky kozmetické poradkyne Oriflame, aby sme si mohli vymieňať cenné rady, možno prispieť sem tam nejakými osvečenými tipmi, a troška pokecali o našej práci kozm. poradkyne... Tiež by ma zaujímalo ako ste začínali, aké boli vaše prvé úspechy/neúspechy... :)
Takže sa na vás všetky teším a dúfam, že sa nás tu zíde viac... :)

severanka

mimi323: ja neviem ako to má avon, ale oriflame vydáva normálne faktúry, ktorých splatnosť je 14 dní...je to presne taká istá faktúra ako napríklad posiela T Mobile... tam máš tiež splatnosť 14 dní... a keď podpisuješ registračný formulár v Oriflame, je tam jasne napísané, že za omeškanie budú účtované sankčné poplatky podľa NBS.
neviem čo sa tu vzrušuješ, ale Mimi, ty si už tak neskutočne trápna s týmto... za každé nedodržanie pravidiel, je nejaký postih... to že Avon to tak nemá, mne môže byť jedno, ale ak pracuješ podľa dohody, tak nie je problém...
a nepochopila som tvoju opznámku: nivea a avon nie sú až tak hnusné ako avon a oriflame...
pokiaľ dobre viem, ty tu nadávaš hlavne na Avon, ako veľmi ti zničil pleť apod... natieraj sa s tým tvojim alverde a kokosovým olejom a daj pokoj ...

Mimi323

Severanka, Avon nedáva pokuty, sestra platila aj mesiac neskôr (skoro stále) a žiadnu pokutu nikdy nedostala. Prinajhoršom jej neposlali ďalší balíček, ale to len vtedy, ak meškala s platbou viac ako mesiac.

majulik13

Ahojte, ja pokračujem v koľajách svojej mamy i keď som sa zaregistrovala po svadbe znova a na moje meno, no môžem povedať že pracujem už od 98 roku a hroooozne som spokojná. I keď veľa doplácam ale len preto že som na kozmetiku nenásytná a neodolám žiadnej zľave. Je to báječná kozmetika a práca s ňou je mojím najväčším kníčkom

severanka

g :d: nesranduj :D aké pokuty? zaujímavé, že ja som pokutu ešte ani raz nedostala... ak neplatila na čas faktúry, bodaj by pokutu nedostala... ale to dostaneš všade, ak nezaplatíš faktúru na čas... za iné ti pokutu nedajú...
a buď taká láskavá a neosočuj tu Oriflame, ak s tým sama nemáš skúsenosť, a vieš informácie len z druhej ruky a aj to evidentne skreslené... ja na Oriflame zarábam, a darí sa mi a zatiaľ som pokutu neplatila, nebol dôvod...

g :d

Ja si osobne myslim ze Oriflame je zla znacka a nie som sama.Kamaratka sa prhlasla ze chcela byt OriflameLady a myslela ze zarob,no naopak platila vselake pokuty a skor prerobila ako zarobila.Baby velky pozor na toto Oriflame je PODVOD.Mozu hovorit aky su super ale to je len pretvarka.AVON je ovela lepsii sluzbami a aj vyrobkam.Radimkupovat radsej v AVONE ako hentam.CEly Oriflame je PODVOD.

Luulii

Ahojko!
Ja som s Oriflame veeeelmi spokojna, hoci som len na zaciatku. Nechcela som sa zaregistrovat, pretoze som pocula viac negativ ako pozitiv, ale priatel ma presvedcil a nelutujem. V podstate nejde o nic. Aspon pre mna. Kedze chodim este (bohuzial) do skoly, tak katalog koluje po triede, doma, po rodine, u uciteliek a u mamky v robote. Zatial sa mi celkom dari, hoci nie som ten typ, ktory bude nutit niekoho objednat si nieco, len aby som ja mala body. Ak chce, chce, ak nie, nic sa nedeje. A nikdy to nechcem robit tak, ze budem vesat nejake inzeraty alebo niekomu sa vnucovat, ci to robit ako hlavny pracovny uvazok.
S Oriflame mam dlhorocne skusenosti, kedze si spominam, ze moja mama pouzivala tuto kozmetiku, ked som bola mala. Myslim, ze Oriflame ponuka vela kvalitnych produktov za rozumnu cenu. Samozrejme, treba povedat, ze parfem za 20 € sa nevyrovna parfemu za 86 € napriklad, ale aj tak za tie ceny to stoji.
Pekne obaly, farebnost, prijemne vone a dobre ceny. Proste som rada, ze patrim aj ja k Oriflame :))