...miluje??

Príspevok v téme: ...miluje??
tinka222

ahojte, prosím o radu. S priateľom som už 6 mesiacov, ale ešte stále som od neho nepočula "milujem ťa". Ja viem, že to možno može byť ťažké vysloviť, ale mám trochu pochybnosti...je možné, že ma nemiluje, ale iba - má ma rád? Keď spolu nie sme, tak si veľmi chýbame...ale ešte stále mi nepovedal, že ma miluje..

giv

...uz som z toho vyrastla?? vlastne, ani som nemusela,lebo toto nikdy nebol moj styl. tak teraz vidis,ze si sa mylil,a bude dobre,ak uz na tuto temu prestanes hadzat utoky a osocovania a prestanes prisudzovat zle pohnutky.
;)

giv

nehodnotila som tvoj zivot,ale to,ako sa tu prezentujes.a mna zaujima cisto ako prispievatel..jeho nazory,nie on ako muz.vsak nie som naivka,aby som si robila nazor len takto na dialku a mala pri tom ine umysly. z toho som uz vyrastla,ale ty tak asi uvazujes...kedze podla seba sudim teba.vies,tak sa partner na zivot nehlada.to si treba vsimat viac, aj to, co cez net nevidiet,ak este nevies.zrejme nerozoznas obycajny humor a par usmiatych slov od hladania si partnera. ale to sa casom naucis.a aj to, ako nebyt neprijemny.
:))
dobru noc.