RAKOVINA PRSNIKA - CO JE TO CO TAM CITIM ?!

Príspevok v téme: RAKOVINA PRSNIKA - CO JE TO CO TAM CITIM ?!
deniska_123

ahoj, no ja kontrolovala som si prsia ked som sa kremovala. a v obydvoch som nahmatala take ja ani neviem co to je...zmesti sa mi to do dlane...su to len zlazy vsak...tie ktore budem potrebovat pri kojeni a tak....ja viem doktor mi to povie najlepsie. ale neviem kedy budem mat cas ist tam. mam 16. velmi sa bojim...ked si niekto nahmata hrcku tak je mala vsak ? a nie cez cely prsnik, a aj druhy !!! prosim myslite ze su to tie zlazy ???

lindilinka

ak to citis v oboch prsnikoch a ma to velkost cca slivky (zalezi od velkosti bradaviek) a citis to viacmenej v strede, ale hybe sa to , tak to budu tie zlazy... je malo pravdepodobne ze by boli dva nadory naraz na oboch prsiach, neplas sa a radsej zajdi za gynekologickou- vedia velmi pomoct a upokojit! neboj bude ok

mery 31

Ak si koli tomu nervozna tak chod ver mi kontrola u gynekologicky nie je nic hrozne. Pozrie ta a povie ti co a ako. A ulavi sa ti.

mery31

Ak sa tie hrčky hybu tak to nic nie je.Ja som si v 23 rokoch nahmatala v lavom prsniku dost velky utvar a ked som sa ho dotkla a postavila do inej polohy tak sa aj on presunul. Bol to tukovy tumor. 1 rok som chodila na pravidelne kontroli a potom mi ho vyoperovali a je to o.k. Ale vo vasom mladom veku su to asi len zlazy.