Krčná chrbtica

Pikol

Ja mám tiež tie pocity medzi lopatkami hore a ide to do hlavy. Ked par dní nefajčím trochu to povolía taktiež ,ked sa lepšie stravujem .nejem dráždivé jedla. Velký pozor si dávam na paprikované jedla,viem,že o tri hodiny budem zvracať.Tlak a bolesti hlavy spôsobuju žaludočné kyseliny.Neberiem už žiadné lieky,lebo mi robia ešte horšie.Osvečilo sa mi ,že vypijem asi pol litra teplej vody a vyvrátim to niekedy aj viac krá za den potom som kľudný.

Lucinka99

No zdravim tak som tu berem lieky na chrbticu lebo mam blok na krcnej chrbtici.no ale to ze mi byva spatne zo zvukov a tak tak to je asi zevraj psychika.Takze vazeni neostava mi nic ine ako psychacka (u psychologicky som uz bola)a zacat brat lieky:(((asi no..ze ak to neprejde po tej chrbtici tak ze je to v tom... to sme dopadli:(

[zruseny12]

LUCINKA
viem,ze je tazke niektorym lekarom nieco vysvetlovat...zacnu slovami typu...STE MLADA ATD.to poznam...
vies,aj mladi ludia mozu mat problemi,ja som nikdy nemala bolesti atd.az od 28rokov,ked som otehotnela a ochorela...ale nechcem o tom/hoci tiez mi lekar povedal,ste mlada a bla bla/
ale chcem napisat o svojom synovi,chodil do 8rocnika tusim,a stale sa stazoval na chrbticu,ze ho boli...neslo mi to do hlavi,ze nikdy sa nestazoval/zo zaciatku som si myslela,ze len koli tomu sa stazuje aby necvicil na telesnej/ale zasli sme s nim k lekarke,lekarka bola dobra,ona ho poslala na rongen a tam zistili,ze ma krivu chrbticu...
dostal brozurku ako ma cvicit.../
takze teraz po tejto skusenosti viem,ZE AJ TAK MLADI LUDIA-ESTE DETI MOZU MAT PROBLEMI.../HODNE POMAHAJU AJ CVIKY,LEN TREBA VEDIET AKO CVICIT,LEBO NIEKEDY SI MOZE CLOVEK LEN UBLIZIT CVIKMI/
VELA STASTIA TI PRAJEM...

Lucinka99

mariaa

no ved uvidime ci ma vlastne aj na tu chrbticu posle lebo ako studentka to mam tazke ich precviedcat ze to nie je sposobene skolou:(lebo uz to trva pol roka.ved dam vediet ake boli vysledky az to bude v tom tak snad ta info pomoze aj ostatnym.a dakujem.

[zruseny12]

no presne toto som mala namysli...
takze mas istotu,ze v traveni nie je problem...
tak vela stastia aby si sa skoro z toho dostala...

Lucinka99

BIO

rada by som ale nechce mi to ukazat Vasu email adresu .ak mi viete skutocne poradit napiste mi prosim na bmwka@orangemail.sk

Lucinka99

mariaa urcite nemam lebo predtyzdnom som absolvovala vysetrenie na helikobaktera a endoskopiu ci co to je proste mi pozreli traviaci trakt zvnutra a vsetko bolo v poriadku

Lucinka99

Ahoj ja mam presne take priznaky ako gabucci, len este ma obdarili aj nevolnostou, napinanim, zvysena precitlivenost na zvuky,a take ,,blee\" veci,nevydrzim v autobuse a na hupacke).Tiez mi to zacalo zo dna na den.Ja som mala dovtedy taky silny zaludok ze bych mohla robit aj s mrtvolami a teraz?ani vlastneho synovca nemozem prebalit lebo uz len ta myslienka mi dviha zaludok.Brala som magne aj B6 s kratkym ucinkom(bolo mi lepsie asi tyzden), potom stugeron(tak isto to trvalo len tyzden), teraz berem polvertic asi druhy den ale zlepsenie nevidim ani trochu.po case sa mi pridali zavrate uz teraz vam to ledva pisem lebo prehnutie krku dopredu mi dava dost zabrat(zaludok).som studentka presviedcaju ma ze to mam zo skoly,ale v piatok idem neurologicke na kontrolu a pekne jej poviem nech mi laskavo vysetri chrbticu.bo skola za dverami a neviem ani vyjst von nieto este cely den trcat v skole.drzte paste.