čo muži milujú na ženách??

poler

no mozno su ukecanejsie ako chlapi, ale aspon sa clovek s nimi nenudi :-)...a to, ze by mali byt ticho, to si neviem ani predstavit, tak daleko moja predstavivost nesiaha

magy357

nechcem aby to vyznelo cynicky, ale pre mna su dolezite dve veci: "aby mala dlhe vlasy a aby drzala usta". Nie som despota, ale zeny su strasne ukecane tvory a to ja z duse neznasam. A zenska bez vlasov nie je zenska. No a potom vsetko to ostatne - primerana postava, inteligencia, rozumne nazory atd... To uz snad nie je potreba dodavat.

magy357

nechcem aby to vyznelo cynicky, ale pre mna su dolezite dve veci: "aby mala dlhe vlasy a aby drzala usta". Nie som despota, ale zeny su strasne ukecane tvory a to ja z duse neznasam. A zenska bez vlasov nie je zenska. No a potom vsetko to ostatne - primerana postava, inteligencia, rozumne nazory atd... To uz snad nie je potreba dodavat.

sandy21

no to by aj mna zaujimalo, lebo niektore zeny su take neskutocne sliepky, ze nezavidim muzom, ze si z nich musia vyberat :-))

bb22

mna na zene uputa najma usmev a pohlad...neviem ci je to teda fyzickeho charakteru, ale kazdopadne je to velmi posobive, ak sa vie zena krasne usmiat a pozriet sa tak, ze mi to nedovoli na nu zabudnut...a ak je k tomu inteligentna a ma zmysel pre humor tak je to idealne

zradkyna

tento posledny prispevok je tak kruto pravdivy... ja mam krasnu tvar aj postavu... priatel bol zo mna stale na mäkko, ale ked som ho oklamala.. tak mi povedal presne toto, co si ty napisal..povedal, ze chce dievca, co ho nezradí, aj ked nebude krásna..

nevedomost neoslobodzuje

Mne staci vedomie ze jej mozem doverovat. Byvali to nohy, oci a krasna postava... ale to vsetko ti je na nic, ak nedoverujes a nomozes...