Tocenie hlavy zo stresu?

ecxoes

Pekný dniček prajem, lidičky už som z tohoto všetkého zufalá, točenie hlavy, závrate, pitný režim o.k., všetko dodržiavam, tlak v poriadku, tep tiež, nič mi nie je, iba to neprijemné čo tu opisujeme viacerí. určite suhlasíte všetci čo šoférujete, že že pri šoférovaní to tiež nemusí dobre dopadnuť, .... žeby to bolo tým že si nevieme ovládať svoje telo? Ak ste niekto niečím takýmto prešli a uspešne ozvite sa prosííííííííííím.

Heike

Dobrý deň,
mám problém. Nedávno mi lekárka predpísala okuliare na diaľku s tým, že ich mám nosiť len občas. Ja som však zistila, že s nimi vidím lepšie, jasnejšie a asi 2 dni som ich mala na očiach celý deň s prestávkou 1 dňa s tým, že sa mi večer veľmi točilo v hlave,asi okolo21:00 hod. večer sa to začalo a trvalo to aj keď som si ľahla do postele, točil sa so mnou svet. Je pravdou, že možno dehydratácia, ale pila som cez deň a keď sa mi začalo večer točiť, vypila som 3 poháre vody a i tak to nepomohlo... Ďalší deň som bola akoby mimo, ťažko sa mi sústredilo, a v noci som spala možno 4 -5 hodín... Poradíte mi čo s tým ? Ďakujem.

jangazh

Ahojte zase som sem nakukla a vidím že sú tu viacerí s mojím problémom ,mne sa točí už 3rok a mám dve malé deti ale neviem sa toho zbaviť,už fakt "žeriem len pirule"3roky a nič. Ja to už nechcééém bolo som snád všade na vyšetreniach čo exxistujú ctt,mg..a všetko aj ešte hadicu do žalúdka a kadečo a nič ...len sa točí a točí už nechodím 1rok sama vôbec von ak tak na lavičku pred dom s deťmi a niekedy horko ťažko cez ulicu do malých potravín...je to hrozné začali sa prázdniny ja mám dve deti doma a nemôžem sa im naplno venovať už 3leto ...je to hrozný a zdrvujúci pociť,stále čakať na manžela kedy príde z práce a pôjdeme niekde alebo stále otravovať (čo som si všimla sa im už nechce otravuje ich to -neveria mi) starých rodičov , svokrovci sú ústretovejší, ale moji?!!! nechápu nepoznujú to a popri tom sa stým trápim 3roky nekonečne stále dlhé ja viem sú aj horšie choroby ako rakovina....ale ja to už nechcem chcem prejsť sama bez točenia a bátia sa ísť aby som nepadla do boku a nejako to nejde..preto chcem radu znovu ako ste to zvládli alebo ako sa len nebáť chodiť von...mám ísť k psychiatričke či psychologičke? lebo k neurológovi len chodím tem mi dal aj na ukludnenie a ten strach xanax ktorý beriem už pol roka a nič...dík za vaše názaory a že si to niekto prečíta a snád aj napíše .. držte sa všetci .

Laura1

Ahoj Kristínka,myslím si,že si trochu unavená zo stresov a počítača.Ak veľa pracuješ s počítačom,musíš premýšľať nad tým čo píšeš a nemáš čas myslieť,ako sedíš.Možno,iba keď sa vystrieš,si uvedomíš ,že máš šiju stuhnutú a bolí ťa .A čo oči? Nemusíš zaostrovať po niekoľkých hodinách, aby si zreteľne videla text? Možno potrebuješ okuliare .Krvný tlak- naozaj dobrý ? A máš čas na šport a byť aspoň pol hodinu na vzduchu?V priebehu dňa si trochu pocvič ,hlavne na krčnú chrbticu.Tiež sa občas pozri na miesto,kde si mala kliešťa. Ja som mala niekedy z počítača pocit,že mám hlavu ako slon, nízky tlak,,závraty,zlé prekrvenie mozgu.Ale bicyklovanie ma vždy osviežilo.Píšeš i o alergii /peľ ?trávy? chlad? slnko?/A k lekárovi choď a povedz mu to kľudne tak,ako si to napísala, aj o tom nezbedníkovi kliešťovi. zdravím

kristina77

Ahojte,

Tiez mam podobny problem - asi dva tyzdne mam cudny pocit v hlave... akoby som bola pripita, ale nie je to ani typicke tocenie, ked zavriem oci alebo sa nehybem,lezim... tak sa mi nic netoci... (nie ako zla rovnovaha) mam stale taky pocit ako v sne, trochu cudne videnie... a akoby ma mala kazdu chvilu zacat boliet hlava, ale neboli... zle mi nie je, chuti mi, spavam dobre, nie je to pri ziadnom specifickom pohybe, alebo case... stale tak nejak rovnako.
Tlakom to nie je, pitny rezim mam dobry, bola som aj na krvnom vysetreni nedavno a mala som vsetko ok.
Som dost v strese, vyrazne viac ako predtym... (teraz neviem ci z toho vsetkeho stresujuceho, ale aj to ze mam tento cudny pocit mi len robi nervozitu neustalu...bojim sa co mi je) denne stale pracujem na pocitaci... zeby oci? krk? - krk ma niekedy dost bolieval, ale teraz ani nie... tak neviem.
Asi pred mesiacom a pol som mala kliesta (ale asi za pol hodinku mi ho vybrali, bol malinky... nic som potom nemala).. a este mam dost silnu alergiu.
To je asi vsetko co by mohlo suvisiet. Poradte prosim... ak to nebude prechadzat urcite pojdem aj k lekarovi, len ani moc neviem ako to mam popisat a nechcem chodit na vsetky vysetrenia od hlavy az po paty, ak je to len nieco ako stres.

jangazh

ahojte no nikto tu nepíše ale ako ten stres odstrániť napríklad ak sa nám tá hlava teda točí zo stresu poradte ak viete ako na to.

ivix

neviete mi niekto poradit? Uz dlhsiu dobu pocitujem poruchy zraku a hucanie v usiach, niekedy je to lepsie inokedy naopak, bol som uz na kadeakych vysetreniach a nikde mi nic nezistili, mohol by za to stres?